Šta je novo?

A1 fiksni telefon

csernikmarton

Poštovan
Učlanjen(a)
10.09.2014
Poruke
83
Poena
70
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet

Pošto ne vidim posebnu temu za ponudu A1 fiksne telefonije, samo neke komentare tu i tamo, hteo bih da vas pitam da li neko ima od vas da koristi ovu uslugu? Tražimo babi alternativno rešenje za fiksni (background story: već jedno vreme koristi fiksni od komšija koji su umrli, pa su njihova deca dopustila da "privremeno" prebacimo kabl kod babe, jer mts neće da joj uvuče fiksnu liniju), ali pošto živi na selu, ima samo ovu opciju preko mobilne mreže, a i bukvalno samo fiksni treba, ništa internet, mobilni, tv, jer jako slabo vidi.
Ima li neka caka u priči, osim što treba potpisati ugovor na 2 godine?

(Činilo mi se da je i Yettel imao ovakvo rešenje, ali ili su tu ukinuli ili ga baš ne reklamiraju, jer ne mogu ništa da pronađem o tome...)
 
Kako nema kad nema struje?

Ono sto dobija je bukvalno neki huawei mobilni telefon - klasican, sa SIM karticom, kaci se na 2G mrezu, puni se kao klasican mobilni, jedino sto imas broj iz fiksne numeracije, i sto kartica radi samo na tom podrucju gde je adresa koriscenja fiksnog telefona.

Dakle, baka bi trebala da puni taj telefon, bukvalno kao kad ima neki jednostavan mobilni.
 
Od početka (Univerzalni servis) davali su VOIP rutere i bežične telefone.
Isprobavali smo ih po raznim prigradskim beogradskim opštinama, neki su radili samo na prijavljenim lokacijama (u širem smislu) neki nisu imali ta ograničenja,

Kada je krenula Fiksna telefonija, par korisnika koji imaju povremene prekide u snadbevanju el. energijom ili imaju kuće bez struje, ih je zvalo i tražilo neku moderniju opremu, upravo to što si naveo, ali dobili su informacije da je oprema i dalje ista.

Ali ako sada imaju u ponudi GSM Huawei telefone onda je to novo za mene i naravno radi i kada nema struje.
 
Nazad
Vrh Dno