forsaken demon
Čuven
- Učlanjen(a)
- 03.07.2002
- Poruke
- 2,161
- Poena
- 690
Moja oprema
- CPU & Cooler
- Intel 13600K
- Matična ploča
- DeepCool AK620 White
- RAM
- 64 GB Kingston Fury Renegade DDR4 3600 Mhz
- GPU
- Gigabyte RTX Windforce OC 5070 12 GB
- Storage
- KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD 2 TB, Seagate Firecuda 530 M.2 SSD 2 TBCrucial® MX100 SSD 512 GB, Western Digital, Western Digital Caviar Green WD20EARX 2 TB
- PSU
- Be Quiet Pure Power 13M 850W
- Monitor
- Dell 24"
- Mobilni telefon
- Samsung A52S
- Pristup internetu
- Optički internet
Taman kada sam odustao od ovog monitora, danas sam slučajno naleteo na njega i uzeo ga. Nažalost, imam i problem a to su dve tanke crne linije koje se vide na otprilike 5-6 cm od gornje i 5-6 cm od donje ivice ekrana. Naravno, pri promeni rezolucije ništa se ne dešava, linije su i dalje tu. Isti je slučaj u i 98-mici i u XP-u. Da li je u pitanju neki defekt, da li ja tu mogu nešto da uradim ili je to možda normalno (čisto sumnjam, ali ajde da pitam). Naravno, imam godinu dana garancije na njega.