Benchmark
Znamenit
- Učlanjen(a)
- 11.09.2006
- Poruke
- 66,024
- Poena
- 1,385
Najskuplji iPhone u istoriji pati od previše kompromisa: da li ga vredi toliko platiti?
iPhone Fold bi mogao da bude najskuplji iPhone do sada, ali uz manje kamera, bez MagSafe podrške i sa bočnim Touch ID rešenjem
Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/...ise-kompromisa-da-li-ga-vredi-toliko-platiti/