Šta je novo?

Microsoft priznao: Windows 11 i dalje počiva na Win32 kodu

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
66,007
Poena
1,385
Microsoft-priznao-Windows-Win32-1.webp


Microsoft priznao: Windows 11 i dalje počiva na Win32 kodu​


Microsoft je priznao da Windows 11 i dalje koristi Win32 kod iz devedesetih godina što nije bio originalan plan, ali priznanje je nešto što niko nije očekivao!

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/softver-...znao-windows-11-i-dalje-pociva-na-win32-kodu/
 
Kako je naslov napisan, pomislio bi covek da pociva na 32-bit kodu. A ono na APIu zvanom Win32 (koji ima i 16bit i 64bit verzije)
Kad se nesto dobro uradi... i onda ne mozes da prodas njesra kasnije 💀
 
Nemoj tako. Vidiš da je kolega okačio podatke koji kazuju da je devedesetih sve mnogo bolje funkcionisalo.
 
Pa nisam ja rekao suprotno uopste 😉
 
Nazad
Vrh Dno