JoHnyBrAvO Slavan Učlanjen(a) 28.05.2005 Poruke 54 Poena 309 25.07.2005 #1 Gde mogu naci kabl 4pin to 3pin kako bih prikljucio kuler na regulator brzine(Aerogate)