Šta je novo?

3dmark2003 rezanje

  • Začetnik teme Začetnik teme Arahne
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Arahne

Čuven
Učlanjen(a)
09.07.2000
Poruke
948
Poena
630
Moja oprema  
Laptop
Lenovo Thinkpad p50
Mobilni telefon
Samsung S9+
Pristup internetu
  1. Optički internet
Jel voljan neko da mi recne 3dmark, Vrachar-Centar?
 
Ako pazaris "Digital", imas 3DMark03 na cd--u koji dolazi uz najnoviji broj.
 
Narezacu ti ja drugar , ako ti odgovara za sutra popodne - centar ?
Ako kupujes Digital...ctp;

Pozdrav , Misa...:boom:
 
Alexandar je napisao(la):
Ako pazaris "Digital", imas 3DMark03 na cd--u koji dolazi uz najnoviji broj.

Osim 3dmarka moze da dobije i dva primerka 41-43 strane,71-74,a da ostane bez 30-33 i 81-85 strane kao sto sam ja ostao.A na 31 strani znate sta se vec nalazi(ono zbog cega sam ga i kupio osim 3dmarka)🙁
 
The pocetnik je napisao(la):
Osim 3dmarka moze da dobije i dva primerka 41-43 strane,71-74,a da ostane bez 30-33 i 81-85 strane kao sto sam ja ostao.A na 31 strani znate sta se vec nalazi(ono zbog cega sam ga i kupio osim 3dmarka)🙁
Jel to neki novi trend?
Meni se to desilo sa Svetom kompjutera!
Ali ionako nema nista unutra - najgluplje potrosenih 70din u mom zivotu!
Bolje da sam ih bacio 🙁
 
Filo je napisao(la):
Jel to neki novi trend?
Meni se to desilo sa Svetom kompjutera!
Ali ionako nema nista unutra - najgluplje potrosenih 70din u mom zivotu!
Bolje da sam ih bacio 🙁

Najzanimljivije mi je sto je moj drug kupio Digital i kod njega je sve u redu.

p.s.Nije uzalud potroseno,jer kada procitas Kuzmine komentare prosto puknes od smeha,ili primetis da je to vise tragicno(ako duze citas SK).
 
Filo je napisao(la):
Jel to neki novi trend?
Meni se to desilo sa Svetom kompjutera!
Ali ionako nema nista unutra - najgluplje potrosenih 70din u mom zivotu!
Bolje da sam ih bacio 🙁

Najzanimljivije mi je sto je moj drug kupio Digital i kod njega je sve u redu.

p.s.Nije uzalud potroseno,jer kada procitas Kuzmine komentare prosto puknes od smeha,ili primetis da je to vise tragicno(ako duze citas SK).
 
Filo je napisao(la):
Jel to neki novi trend?
Meni se to desilo sa Svetom kompjutera!
Ali ionako nema nista unutra - najgluplje potrosenih 70din u mom zivotu!
Bolje da sam ih bacio 🙁

Najzanimljivije mi je sto je moj drug kupio Digital i kod njega je sve u redu.

p.s.Nije uzalud potroseno,jer kada procitas Kuzmine komentare prosto puknes od smeha,ili primetis da je to vise tragicno(ako duze citas SK).
 
The pocetnik je napisao(la):
Najzanimljivije mi je sto je moj drug kupio Digital i kod njega je sve u redu.

p.s.Nije uzalud potroseno,jer kada procitas Kuzmine komentare prosto puknes od smeha,ili primetis da je to vise tragicno(ako duze citas SK).

Ti k'o Digital. Sve u duplikatu 😀 😀
 
Hvala momci kupicu Digital, hvala Misho. Pozdrav.
 
Alexandar je napisao(la):
Ti k'o Digital. Sve u duplikatu 😀 😀
Vala bash 🙂
A da ne bude duplikata samo u stampi bilo je i u rezanju, pa ko ne kupuje redovno Digital! dobice Matrix trailer 🙂
 
The pocetnik je napisao(la):
Osim 3dmarka moze da dobije i dva primerka 41-43 strane,71-74,a da ostane bez 30-33 i 81-85 strane kao sto sam ja ostao.A na 31 strani znate sta se vec nalazi(ono zbog cega sam ga i kupio osim 3dmarka)🙁
Kao sto sam vise puta rekao. Ko ima probleme neka se javi u redakciju i resicemo to.
 
Crni je napisao(la):
Vala bash 🙂
A da ne bude duplikata samo u stampi bilo je i u rezanju, pa ko ne kupuje redovno Digital! dobice Matrix trailer 🙂

Kad smo vec kod tog trejlera, koji kodek da instaliram da bi mogao da ga gledam? Ako moze link.
 
Nazad
Vrh Dno