Šta je novo?

3Dfx LANparty!

Ljudi, uradiste li sta?
Nadjoh u podrumu ne jednu nego 3 voodoo2 kartice.Ako je ideja o 3Dfx LANparty! jos u zivotu, napucao bih nekakvu p3 sa sli i digao 98-cu.Samo da je donekle prenosna.Moram nekako moj 21`crt da nacinim prenosnim...Ajte ljudi bas sam se napalio.
 
Na tavanu sam nasao kutiju punu igrica.Krecem da krpim kantu pa sta bude.
 
Nismo od onda nista organizovali....naravno.
Sto se tice mene, sve stoji, hocu, imam, samo da se dogovorimo kad.
 
Lepo sto si se javio.Zena hoce da me iseli iz kuce sa sve krshom pa sam uradio inspekciju od tavana do podruma i od voodoo karti nadjoh:5xvoodoo2 4sa12mb i 1sa 8mb.Koliko se secam 1 nesto zeza kad se digne drajver.1 miro hiscore voodoo1 sa tv out i 1 voodoo3 3500 16mb agp.Nedostaje mi hdd dovoljno mali da ga vidi bx.Sto se tice druzenja,mislim da je najveci problem prostor,mozda cak i veci nego vreme,a da ne spominjem monitore...Bitno je da sastavi masinu ko zeli,a rado cu i pomognem.AJMO LJUDIIII!!!!!!!
 
...Zena hoce da me iseli iz kuce sa sve krshom...

Joj, sto mi nesto pomalo poznata prica...

Ja imam samo za jedan komp i nemam bas pono mesta na gajbi za LAN party, tako da bi bilo lepo da se nadje i neko sa dovoljno prostora...
 
Ja bih voleo, ali nisam u Bgdu :(

Zelim vam lep provod u svakom slucaju :)
 
A ja nisam u svojoj vec u tastinoj kuci.krastavac
 
Veliki su to problemi!A ko ce nam to sve umrezi?I nije neki prob za hub.Imam nekakav sa 5, a drugar sigurno sa 10 prikljucaka.Kako umreziti xp i 98?Ne trpa mi se xp na retro masinu sa do 256mb i kilavim celeronom ili p2.Kad je retro, nek je retro
 
To je skrozz ok!Bitno da se krece.Diabolique,jel ti prob da se sam akas sa drajverima.Treba da odlucim da li cu ici na
2xvoodoo2+s3virge ili voodoo3,pa sta ti ostane. Trenutno(kad uhvatim vremena)imam problema sa mobo.100%ispravna mi samo nekakva ali ploca za k6-2.Abit-u ne radi tastatura,bxcell-riknula muzicka,a tusl2c je teski overkill.Evo link za nekakav 3dfx site sa spiskom glide igrica:http://www.3dfx-altar.com/content/about/
 
Ljudi ja ću da obezbedim mesto, a štoi se tiče kartica, bolje to da radi stara garda, pošto nisam baš radio sa 3dfx bolje da ne čačkam ono što ne znam.

OK!Kad se vec dogovorimo ponecu neki voodoo pa ces ubodes vec nesto.
 
Nazad
Vrh Dno