Šta je novo?

Kućna multimedija 32-40" televizor sa 5 godina garancije

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Mare

Čuven
Učlanjen(a)
01.02.2002
Poruke
5,445
Poena
780
Crklo mi je pozadinsko osvetljenje na Vox 32 starom 37 meseci, dakle ravno mesec dana nakon isteka garancije. Posto sam TV nije nesto, ne bih se cimao da to popravljam, pa ostaje pitanje ima li neki nov TV da daje 5 (ili više) godina garancije? Traži se običan 32 evenutlno 39 ili 40 (teško zbog prostora u vitrini), bez nekih extra funkcija. Znam da je Fox davao ranije, kao Tesla, ali izgleda da su se vratili na po 3. Hisense daje 5 ali košta skoro duplo koliko ovi sa 3 pa nema neke logike, osim ako slika nije zaista toliko bolja, sumnjam obzirom da je to sve HD Ready bottom line ponuda.
 
U gigatronu je bilo da dokupis garanciju. Godinu dana za fox cini mi se tv je bilo oko 800 rsd.
 
Ne uklapa se po dimenizijama, vitrina ima 900mm širine i 525 visine, tako da vecina tih modela ne može da se uklopi sve i da se skine postolje. U principu bilo koji 32 i možda po neki 39 ili 40, ali iskreno verovanto ne bi bilo dobro strpati ih u tako mali prostor. 32 vec ima solidno prostora da "diše".
 
Ne uklapa se po dimenizijama, vitrina ima 900mm širine i 525 visine, tako da vecina tih modela ne može da se uklopi sve i da se skine postolje. U principu bilo koji 32 i možda po neki 39 ili 40, ali iskreno verovanto ne bi bilo dobro strpati ih u tako mali prostor. 32 vec ima solidno prostora da "diše".
Menjaj vitrinu :D
 
Može katanac, ipak uzet "Kinez" Android 9.0, na odličnoj vikend akciji, sa 36m. Bukvalno upola cene od brendiranih u tom trenutku. I slika i zvuk za 3 koplja bolji od Vox pre njega. Za 2 godine gar. ne vredi duplo para, posebno što nemam lepo iskustvo kada treba realizovati istu.
 
Volt, 32", nista posebno, ali zaista pristojna slika i ton, barem u poređenju sa prethodna 2 Vox 32 (jedan star 3 god. jedan ~9, pri čemu je zapravo ovaj stariji dosta bolji od ovog mladjeg koji je vec crkao BTW), zaista osetno poboljšanje i rekao bih jako blizu brendiranih TV u toj dijagonali. Vise me zanima trajnost, ali to ce tek vreme pokazati :)
 
Nazad
Vrh Dno