Šta je novo?

15" TFT Samsung 152V

  • Začetnik teme Začetnik teme Zveki
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Zveki

Čuven
Učlanjen(a)
05.09.2003
Poruke
580
Poena
620
Ako je neko skoro prodavao ili kupovao, koliko vredi dotični TFT monitor, polovan, bez garancije, ali besprekoran?
 
...i dalje se pitam...
 
Ako se dobro secam tip je u Nisu pre 2-3 meseca na Pakom oglasima prodavao doticni monitor za 100e, koji je bio koriscen na serveru tako da je prilicno dobro bio ocuvan. E sad da li mu je to realna cena ili vredi vise videces kada budes oglasio prodaju 😀
 
delboy je napisao(la):
E sad da li mu je to realna cena ili vredi vise videces kada budes oglasio prodaju 😀

I ako je verovati Delboy-u 😛
 
Zveki je napisao(la):
I ako je verovati Delboy-u 😛
:d
Ja sam bio zainteresovan za kupovinu doticnog monitora pa sam kontaktirao coveka i cena je tacna. Razlog sto ga nisam uzeo je taj sto sam procitao na par mesta da se kod V serije Samsung monitora javljaju losi pikseli i cini mi se da je monitor koji je bio oglasen na prodaju imao jedan los piksel (mada nisam 100% siguran).
 
Nazad
Vrh Dno