Šta je novo?

Mobilni telefon 13PM Max 256GB vs S22 Ultra 256GB

Koji mobilni telefon kupiti

Froiibaad

Slavan
Učlanjen(a)
24.08.2007
Poruke
610
Poena
330
Totalno nepredvidiva tema. Uzeo bih telefon na 24 rate uz paket kod drzavnih otimaca para. Razlika je 32k + Buds pro koji ide u promo periodu. Mislio sam da uzmem iPhone kao naslednik Mate9, jer sam manje vise non stop na mac-u, pa kao integrisani ekosistem bi bio plus. S druge strane, jedno 5 godina nisam koristio iOS i nisam siguran da li mi se odustaje od androida. Na koju stranu vagate?
Posto je dodao Samsung obecanje za upgrade do Android 16, apple softverska podrska nije vise totalna prednost.
 
Kupiš ip 13 max, probaš, koristiš, ako ti se ne svidi, prodaš i kupiš s22 ultra eventualno uz neku malu doplatu (mada za koji mesec verovatnoje da će ti i ostati para u toj transakciji nego da ćeš dodavati). Ti i samo ti znaš šta ti više odgovara, posebno ako nisi koristio 5god ios...ali mu daj šansu bar mesec-dva
 
Teška odluka, top oba modela. iPhone nerealna baterija, ultra malo jeftinija i android na koji si navikao.

Nije ni iOS više toliko ograničen, ali za mene je OneUI bolji mnogo.

Opet, icloud, keychain, handoff i ostalo rade odlično kada se povežu mac i ip.

Probaj oba po prodavnicama, ip je i težak uredjaj mnogo.

Slatke muke :)
 
Sto ne 13 Pro? Perfektne dimenzije, a jeftiniji od Max.
 
Raspametio sam se skroz. 13Pro (ne max) odlično leži u ruci. S22 ultra je najduži i deluje dosta klizavo (svakako će u neku rugged masku). Ono što me odbija od S22U je shutter lag, google play sam sredio noćas konačno. A i verovatno ću morati da jurim ćeru da mi ne uzima olovčicu. xD Ozbiljna im je ova promo navlakuša sa Buds Pro uključenim. :frust:
 
Nazad
Vrh Dno