Šta je novo?

Олимпијске игре 2024 у 4К резолуцији

boki78

Slavan
Učlanjen(a)
04.02.2008
Poruke
1,343
Poena
395
Дошле су на ред и Олимпијске игре а оне ће за разлику од ЕП у фудбалу бити преношене и у 4К резолуцији.
Волео бих да се овде поделе информације где се све ОИ могу гледати у 4К резолицији са нагласком на покривености преносима такмичења у којима учествују наши спортисти.
Колико знам MAX ће преносити ОИ у тој резолуцији али не знам конкретно шта ће све обухватити ти преноси.
 
Ono što piše na sajtu - MAX će prenositi sve.
 
Ja sam negde usput pročitao informaciju da se produkcija OI prenosa neće raditi u 4K a da će neki američki TV kanali raditi "upscale" u 4K i tako emitovati.
 
Dosta ljudi ima i liste pa ne bi bilo lose ako neko sazna koje televizije ce pustati u 4K prenose da pise ovde.
 
Izvinjavam se sto upadam, jel ovaj Max radi bilo gde? Ili ima nekih prepreka za neke zemlje?
 
Izvinjavam se sto upadam, jel ovaj Max radi bilo gde?
vidi u temi za max
 
U Nemačkoj recimo ne radi, bio nedavno,
Radi ako imaš pretplatu iz bilo koje EU zemlje u kojoj je MAX dostupan. U tom slučaju će da radi i u Nemačkoj, u skladu sa Zakonom o prekograničnoj prenosivosti digitalnih usluga unutar EU.
Na primer, uključiš VPN i uzmeš pretplatu u HR i taj će account raditi bez VPN-a i u Nemačkoj, Irskoj, Italiji i drugim zemljama EU gde inače nije dostupan.
 
Poslednja izmena:
Дошле су на ред и Олимпијске игре а оне ће за разлику од ЕП у фудбалу бити преношене и у 4К резолуцији.
Волео бих да се овде поделе информације где се све ОИ могу гледати у 4К резолицији са нагласком на покривености преносима такмичења у којима учествују наши спортисти.
Колико знам MAX ће преносити ОИ у тој резолуцији али не знам конкретно шта ће све обухватити ти преноси.
Eurosport za nase trziste treba da prenosi Olimpijadu u 4K.
 
Sto kaze kolega, mi nemam ni krsten 1080p, a cujem da su digli cenu za 50 dinara da se placa javni servis...
 
Onda od maxa za mene nista. Vidim da cu opet da uplacujem IPTV servis da bih gledao u Aziji. Muka je sto IPTV nema vracanje unazad.

Edit: Nasao sam nesto sto se zove NEtTV plus ima vracanje 7 dana... izgleda to radi otkud znam
 
Na Max prenosi u Dolby Vision
 
Bice Oi na telekomovom Iris Go, uvode se 7 kanala Eurosport samo za OI. Od Eu sport 3 do Eu sport 9. Uzivanje 😀
 

Prilozi

  • Screenshot_20240725_100130_iris GO.jpg
    Screenshot_20240725_100130_iris GO.jpg
    65.2 KB · Pregleda: 58
Bice na Iris Go
 

Prilozi

  • Screenshot_20240725_095153_Opera.jpg
    Screenshot_20240725_095153_Opera.jpg
    99.3 KB · Pregleda: 68
  • Screenshot_20240725_104146_Opera.jpg
    Screenshot_20240725_104146_Opera.jpg
    98.2 KB · Pregleda: 55
  • Screenshot_20240725_100130_iris GO.jpg
    Screenshot_20240725_100130_iris GO.jpg
    65.2 KB · Pregleda: 49
Ima Eurosport kanala i na MOVE aplikaciji kod YUneta. Na većini su trenutno reklame.
Na MAX Premium bi trebalo da se prenosi žensko streličarstvo, ali ne mogu da pronađem... samo rukomet. :unsure:
 
@ZorMi streličarstvo je tek od nedelje
 
Bice Oi na telekomovom Iris Go, uvode se 7 kanala Eurosport samo za OI. Od Eu sport 3 do Eu sport 9. Uzivanje 😀

Ćerka htela da gleda pa je ovo zbunjuje, žensko streličarstvo bi trebalo da je bilo jutros:
https://olympics.com/en/paris-2024/results/archery/women-s-individual/qual000100--
Verovatno nije prenošeno pošto ove kvalifikacije pripadaju paraolimpijadi ...
Zbunjuje zašto je upisano "kao regularno" a tek zbunjuje kako ima prenos na Max-u a nema.
 
MTS iris Smart aplikacija - takođe ubačeni dodatni Eurosport 3-9 kanali.
 
Već ima na Iris GO od juče, ali 4K nema, što je poenta teme :)
Ja bar nisam video da je 4K paket dostupan van TV ponude.
 
Ćerka htela da gleda pa je ovo zbunjuje, žensko streličarstvo bi trebalo da je bilo jutros:
https://olympics.com/en/paris-2024/results/archery/women-s-individual/qual000100--
Ma kakva paraolimpijada, određuju ranking za 1/32, koja je prva zvanična runda. Tako da je ovo nezvaničan deo, regularan ali nezvaničan.
Poređaju se na liniju, zavisi od strelišta koliko njih, ispale neki broj strela. Taj deo daje poredak za žreb ako dobro pamtim.
28.07 je prvi prenos i prvi zvaničan deo. Mislim da ovo niko ne prenosi, teško je pokriti taj deo kada gomila njih gađa. Mada bi ja voleo to da gledam :)
 
Nazad
Vrh Dno