Šta je novo?

Laptop Лаптоп до 70К

Koji laptop kupiti?

Ingvarr

Slavan
Učlanjen(a)
03.11.2012
Poruke
523
Poena
215
Поздрав, бацио сам се у избор новог лаптопа до неких 70000, и за сада ми је фаворит овај


Највише би се користио за школу/посао (Javascript, Html/CSS), мултимедију (понеки филм или серија на Нетфликсу) и веома, веома лагани гејминг (ГТА/ПЕС). Не бих ишао на дијагоналу испод 15 инча, пожељно је да има ХДМИ порт и ишао бих на неки Рајзен 5/7. Ако неко има још неки предлог, био бих захвалан да га изнесе.
 
Ako bi dodao još 8-10k din, bilo bi bolje da ideš na ovu varijantu:


Tada je bio dobavljiv, sad ne znam, pozovi i pitaj. Ja sam odustao od kupovine zbog ekrana.

 
Не видим опцију за едит., па морам на одговорим сам себи. На крају са избор свео на три модела: Асус из прве поруке,

И
Ако може нека препорука између та три...
 
Шта ти је конкретно сметало? Дијагонала? Колико видим, ИПС је...
Na onom linku sa teme koju sam pokrenuo imaš link ka testu.

Lenovo ThinkBook 15 Gen 2’s IPS panel, which by the way, is the same as that on the ThinkPad E15 Gen 2, has a Full HD resolution, comfortable viewing angles, good contrast ratio, and a non-flickering backlight. Unfortunately, it has poor uniformity of the luminance across the area of the screen, and it covers only 51% of the sRGB color gamut

Generalno, da sam imao prilike da vidim taj laptop možda bih ga i uzeo, ovako, nije mi neophodan da je nabavka hitna, a nisam raspoložen da se bakćem s našim prodavcima i vraćam im to nazad u zakonskom roku (14 dana za online kupovinu).
Mislim da je to preterano i da mi je laptop neohodan verovatno bih ga kupio.
 
Не видим опцију за едит., па морам на одговорим сам себи. На крају са избор свео на три модела: Асус из прве поруке,

И
Ако може нека препорука између та три...

Zdravo, da li si se na kraju možda odlučio za ovaj poslednji asusov vivobook?
 
Nazad
Vrh Dno