Šta je novo?

ЕА пас за ПС5

Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruke
2,043
Poena
255
Отварам тему у нади да ће неко знати да ми помогне.
Дакле имам ПС плус турски коми користим пар месеци без икаквих проблема.
Узео сам пре пар дана и ЕА који је такође турски.... И ту долази до проблема...
Прву игру која сам хтео да пробам је Бетлфилд 4.
Скинуо игру,покренуо,дошао до дела са слике и ту настаје проблем.
По слици треба да се притисне Х али ништа на џојстику не реагује. Покушавам све да притиснем али ништа не реагује.
Само ПС дугме.
Избрисао игру,и сејв фолдере,покушао све опет,скинуо игру и опет дођем до истог прозора и не може даље...

Инсталирам Бетлфилд 2042,дођем до истог прозора и ту може Х.
Тражи ми да куцам податке од ЕА налога.
Ту покушавам са мојим ЕА налогом који користим дуже време и на ком је Бетлфилд 4 и неће. Прихвати мејл и шифру и на крају прозор да нешто није ок и да су можда податци лоши...
Направим нови ЕА налог и покушам са њим и опет исто.

Покушам са налогом који сам добио за турски ЕА и неће...

Да ли неко зна где је проблем?
Трећу игрицу нисам ни покушавао да инсталирам.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230829-220728.png
    Screenshot_20230829-220728.png
    1.1 MB · Pregleda: 18
Да сам себи одговорим,можда неко буде имао сличан проблем.
После доста покушаја да се улогујем у неки ЕА налог то сам успео са новим налогом који сам направио са мејлом @outlook.com
Дакле направљен нов мејл и са тим мејлом направљен нов ЕА налог.
Бетлфилд 4 ми није дао опцију да било шта куцам али Бетлфилд 2042 је дао опцију да се куца корисничко име и шифра за налог.

Кад сам успео да се улогујем у Белфилд 2042 онда ми је свака следеће игра са ЕА паса била аутоматски улогована. Између осталог и Бетлфилд 4.

На нету сам нашао као неко решење да се ПС плус налог линкује на ЕА сајту али то није помогло у мом случају.
Да ли је због тога што су и пс плус и еа пас преко турске,ко ће га знати. У сваком случају сад ми све игре са ЕА паса раде како треба...
 
Nazad
Vrh Dno