Šta je novo?

Šta slušate dok sedite/radite za kompom?

Bryan Ferry - All Along The Watchtower (London, 10.02.2007.)

Pesma koju svi vezuju za Hendriksa, međutim Dilan ju je napisao i snimio 6 meseci ranije.
Čisti klasik. 80-ih sam je naručivao od muzičara u kafani kad se napijem, naravno nisu imali pojima o čemu pričam.:ROFLMAO: Iako sam davno batalio ploče i dan danas u kolekciji imam Dilanov album “John Wesley Harding (1967) i Hendriksov “Electric Ladyland(1968) negde u selu. Samo kad se setim kakva su to vremena bila.

E, da, umalo da zaboravim. Fenomenalni mlađani Oliver Thomson na gitari. 👏
 
Poslednja izmena:
The Smiths



 
Samo kad se setim kakva su to vremena bila.
Zavidim vam sto ste osetili ukus tog vremena 😜. Ja sam nazalost rodjen pocetkom 80-tih... Eh da sam bar rodjen 20 god ranije...🙁 Pokusavam kroz muziku/fimove da "osetim" ta sjajna vremena. Hvala vam na odlicnom i prefinjenom ukusu koji imate i sto nas na ovoj temi s vremena na vreme podsecate nekom pesmom. Hvala i drugim kolegama koji doprinose ovoj temi na kvalitetnoj muzici.

P. S. Iako smo kolege na forumu morao sam u ovoj poruci da vam persiram
200w.gif
 
Zavidim vam sto ste osetili ukus tog vremena 😜. Ja sam nazalost rodjen pocetkom 80-tih... Eh da sam bar rodjen 20 god ranije...🙁 Pokusavam kroz muziku/fimove da "osetim" ta sjajna vremena. Hvala vam na odlicnom i prefinjenom ukusu koji imate i sto nas na ovoj temi s vremena na vreme podsecate nekom pesmom. Hvala i drugim kolegama koji doprinose ovoj temi na kvalitetnoj muzici.

P. S. Iako smo kolege na forumu morao sam u ovoj poruci da vam persiram
Pogledajte prilog 381510
Nije bitno kada si rodjen već da li znaš da razlikuješ, osetiš muziku.
A što se tiče tih dobrih vremena u Beogradu se oduvek slušala dobra muzika, od igranki na Kalemegdanu, Doma Omladine, Dadova, Studia B, 202, zemunske sinagoge...
 
Zavidim vam sto ste osetili ukus tog vremena 😜. Ja sam nazalost rodjen pocetkom 80-tih... Eh da sam bar rodjen 20 god ranije...🙁 Pokusavam kroz muziku/fimove da "osetim" ta sjajna vremena. Hvala vam na odlicnom i prefinjenom ukusu koji imate i sto nas na ovoj temi s vremena na vreme podsecate nekom pesmom. Hvala i drugim kolegama koji doprinose ovoj temi na kvalitetnoj muzici.

P. S. Iako smo kolege na forumu morao sam u ovoj poruci da vam persiram
Pogledajte prilog 381510
Hvala na lepim rečima, nego nisam baš toliko mator, 50 i koja. 😁
I zabranjujem ti da mi persiraš.😉

PS: Bogami, ni tvoj ukus nije los.;)
 
 
Queen - I Want To Break Free (Live At Wemble)
 
New Order - Turn
 
FrsalkSWwAEMNmj

Na današnji dan pre 40 godina, 21.03.1983. godine je izašao ovaj album
 
Nazad
Vrh Dno