Šta je novo?

Šta slušate dok sedite/radite za kompom?

 





Imao sam na mom kanalu jednu njihovu numeru, okačena još 2013. nikome nije smetala do 1.1.2021. Kad su otvorili svoj kanal 1.1.2021. pobrisali su brdo klipova sa tuđih kanala uključujući i moj, ja sam dobio copyright strike i to ni manje ni više nego od benda koji se u imenu bore protiv copyright-a.
Licemeri veliki, mnogo sam ih cenio 90-ih ali ovo sada što rade je smešno.
 
Imao sam na mom kanalu jednu njihovu numeru, okačena još 2013. nikome nije smetala do 1.1.2021. Kad su otvorili svoj kanal 1.1.2021. pobrisali su brdo klipova sa tuđih kanala uključujući i moj, ja sam dobio copyright strike i to ni manje ni više nego od benda koji se u imenu bore protiv copyright-a.
Licemeri veliki, mnogo sam ih cenio 90-ih ali ovo sada što rade je smešno.
Da se malo podsetimo:

 
AJFA je muzicki pravac za sebe :). na 3:00 krece genijalna deonica.

 
To za kopiranje je smešno, svakom izvođaču može da se nađe iks rifova i deonica koje zvuče kao da su uzete od nekoga.

A što se tiče AJFA, postoji album koji se smatra AJFA2:

 
 
 
 
Нилс Фрам, Каже
 
Ko nije slusao Volenvejdera, evo prilike ako voli ambijentalnu muziku. Odlican mix pesama od nesto vise od 1h

 
Evo mene opet posle 100 godina... :ROFLMAO:
Jedan remix koji sam radio za drugara iz UK. Osim glavne melodije i par semplova nema nikakve veze sa originalom koji je neki Dark Electro / Aggrotech, a remix je ispao neki Prog-ish Trance. :)

 
Nazad
Vrh Dno