Šta je novo?

upgrade

  1. PadrinoSRB

    Hardver GTX 1070 TI na RTX 3060 TI?

    Pozdrav ljudi. Slabo se muvam po forumu, dođem ovako kada mi zatreba mišljenje i savet stručnjaka :) Naime, imam Asus Strix 1070 TI i pruža mi se prilika da je zamenim za Eagle RTX 3060 TI uz doplatu od 150€. Da li je isplativ upgrade i šta bi po vašem mišljenju trebao još da zamenim od...
  2. P

    Hardver Upgrade procesora - racunar za posao

    Pozdrav ovo je moja trenutna konfiguracija, radim graficki dizajn koristim Figmu, i desava se da jako dugo otvara kada je neki malo veci fajl, da li bi mozda zamena procesora ubrzala ovo? razmisljao sam o 5800X, on je oko 200e na kp, ne znam kolika bi bila razlika u odnosu na ovaj koji trenutno...
  3. N

    Hardver Upgrade grafičke kartice

    Pozdrav svima. Klinac, kao i mnogi, dosta vremena provodi igrajući igrice na računaru. Ima desktop, procesor i5-7400, ploča Biostar H110MHC, 16GB RAM-a, NVIDIA grafičku GeForce GTX 1050 sa 2GB memorije, napajanje od 500W. Želeo bih da mu malo pojačam grafiku, razmišljam se o NVIDIA GeForce RTX...
  4. I

    Pitanje oko upgrejda sa Ryzen 3 1600AF

    Zdravo svima, imam Ryzen 3 1600 AF, računar koristim za rad sa grafikom (grafički dizajn) i dosta sam veliki multitasker, tako da bih hteo da vidim koje su mi opcije za neki upgrejd procesora, i šta bi vredelo uzimati, a koliko bi bilo jače. Koliko sam video Ryzen 3 3300x deluje nešto jači, kao...
  5. L

    Dobro Full tower kuciste u Srbiji

    Pozdrav, Nadograđujem pc, pravim workstation za posao. Planiram da držim 4 GPU-a pa sada gledam koje kućište bi bilo najbolje uzeti. Koliko sam primetio kod nas nema poznatih dobrih bredova a nema ni na KP toliko (sto se full tower-a tiče), pa me zanima šta bi bila najbolja kupovina sa ovim što...
  6. K

    Rešenje za Microsoft Lumia probleme sa ažuriranjem/update/upgrade

    Uzeo sam 535 dual sim pre nekoliko dana. Imao je instaliran win10, zanimalo me je kako će raditi na win8.1 i tu moje muke počinju.. Preko "windows device recovery tool" sam ga vratio na win8.1 malo pregledao i pošto mi se nije dopao reših da ga vratim na win10, međutim nisam mogao nikako da...
  7. star-duster

    Nadogradnja - vredi li čekati? (procesor, ploča, memorija)

    Moj računar već ima preko 9 godina, tj. neki delovi (pa i oni bitni) su iz tog perioda (ploča, RAM, kućište, prvi HDD, optika). U međuvremenu je dograđivan i podmlađivan u nekoliko navrata, koliko god je moglo (procesor, napajanje, SSD, drugi HDD, grafička). Procesor i grafička se i dalje...
  8. D

    Unapredjivanje racunara

    Pozdrav svima. Imam kompjuter star 5 godina i,da kucnem u drvo,i dalje lepo sljaka. Jedini problem je sto je "zastareo" a planiram da ga dam mladjem bratu jer meni stize novi. On je zaludjen Minecraft-om,Counter Strike-om i svim serijalima GTA,ima neki svoj community i,nemam pojma na koji...
  9. ikhabot

    Upgrade za video montažu: Asus M5A97 Pro i AMD 1090T , na nesto moćnije.. Šta uzeti?

    Pozdrav dobri ljudi.. Može li preporuka za novu ploču i procesor? :guitar: Poslednje 3 godine koristim Asus M5A97 Pro, i AMD 1090T. Do sada su mi radili solidno i da ne grešim dušu, i dalje rade dobro, ali treba mi nešto jače i robusnije za nadolazeće dve-tri godine. Ima li neko neke predloge...
  10. S

    Unapređenje Grafičke Kartice

    Imam ASUS X59SR-AP022 laptop sa ne-integrisanom grafičkom karticom ATI Mobility Radeon HD 3470 i zanima me kako mogu (ako uopšte mogu) da je zamenim za bolju (po mogućstvu Nvidia). Evo informacija o samoj kartici: http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-3470.9594.0.html
  11. luba

    Phenom II 560 BE upgrade na neki Sandy Bridge, vredi li truda i novaca?

    Pozdrav svima, imam Phenom II x2 560 BE i MB Gigabyte GA-880GM-UD2H. Može da radi kao dvoglavi na 4,2Ghz, a može mu se otključati još jedno jezgro ali mu se mora oboriti brzina, na 3.5GHz (trenutno tako radi). Da li bi vredelo li truda i novaca da pređem na neki Intel Sandy Bridge (i5, i3)? Hvala
  12. fly

    AM2/AM2+ ploca -> upgrade na AM3 cpu, iskustva, rezultati

    Posedujem Asus M2N-SLI Deluxe sa novim biosom koji dozvoljava koriscenje AM3 procesora. Interesuju me, a i nekoliko ljudi iz mog okruzenja i na benchu, vasa iskustva: 1. Brzinske razlike u odnosu na kombinaciju AM3 ploaca +cpu 2. Problemi koji su vas snasli i kako ste resili 3. Zakljucak: Da...
  13. T

    Šta posle E72

    Imam ovu Nokiju već neko vreme i zadovoljan sam telefonom, ali me zanima šta je razuman upgrade sa nje? Od k-ka su qwerty i wifi must have, mada oblik može i onaj što mu se tastatura izvlači sa strane.
Nazad
Vrh Dno