Šta je novo?

klima

  1. S

    Hisense 24 hi nano problem

    Pozdrav svima.Imam hisense 24ku imam problem sa njom da ne modulira tj modulira sa 2500W na 1900 pa drzi i vrati se. Inace drzim temperaturu 22 23 kako kad i bas trosi,Dnevno ode preko 50kw sto je previse. Ifeel kad upalim ta potrosnja spadne dosta,drzim ga na 23 i spadne na 500 drzi tako i...
  2. A

    Odabir inverter klime 2024

    Pozdrav, Malo sam istrazivao zadnja 2 dana i suzio izbor na 2 klime, uzeo bih jednu od te dve i potrebna mi je pomoc. Klime u pitanju su: Daikin FTXC35C/RXC35C i Fujitsu ASYG12KMCE Kao eventualnu trecu opciju bih stavio MITSUBISHI MSZ-HR35VF, verovatno ne bih nju jer mi po specifikacijama...
  3. grijač od momka

    Pomoći u izboru 18tice klime

    Pozdrav ljudi, Trebala bi mi pomoć oko kupovine klima uređaja za stan, u pitanju je 18tica i nisam siguran koju da uzmem a one koje su mi ponuđene jesu: GREE PULAR ECO PLUS INVERTER R32 18K BOSCH CLIMATE 2000 18K Haier Pearl AS50PDAHRA Haier Tundra green plus,AS50TDDHRA-CLC LG S18EQ.NSK/UL2...
  4. agapetos

    Pomoć za multi-split (3) inverter klimu do 2000€

    Pozdrav, tražim da ugradim klimu sa kojom ću se uglavnom grejati. Potrebne su mi 3 unutrašnje jedinice za 3 sobe koje su jedna do druge (12m2, 15m2, 23m2). Za ceo projekat mogu da izdvojim do oko 2000€ (spoljna, unutrašnje jedinice, materijali i ruke za ugradnju). Raspitivao sam se među...
  5. bakara

    Kako skinuti klimu

    Tražim danima uputstvo kako da skinem unutrašnju jedinicu sa zida. Stara midea je u pitanju, sa onim zabicama sa donje strane, i nemam pojma gde treba da pritisne da odlučim one donje žabice? Jel ima neki YT klip gde je to objašnjeno ili neko da pokaže pošto nisam ništa našao? Ne verujem da...
  6. george_bg

    Odabir klime do ~35 hiljada

    Kao što svi znate, leto je stiglo i prevruće je, stara klima je otišla u zaborav tako da mora da se nabavi nova klima. Raspored stana je jako čudan tako da najverovatnije bi uzeo 2 klime, za početak jednu koja bi pokrila kuh+trp+dnevnu što je oko 30-40m². Koliko sam čuo, svi su do sad zadovoljni...
  7. O

    Preporuka za multi-split sistem (trosoban stan, 85m2)

    Zdravo svima, Kao što i naslov kaže, potrebna mi je preporuka za multi-split sistem hlađenja trosobnog stana od 85m2. Jedna klima bi išla u dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom (~30m2), a ostale dve u dve spavaće sobe (19m2 i 13m2). Stan je novogradnja (fasadni zidovi su od pune cigle debljine...
  8. E

    Klima uredjaji - diskusija, pitanja - procitati prvi post!

    Moderacija: Evo ovako, posto sam lepo zamoljen pa da rascistimo iako je lepo napisano u pravilima koja kazu: "Pozivanje na domaće firme van "Market" dela foruma se smatra reklamom, a reklama se na Benchmarku placa. "Šta da kupim" podforumi treba da odgovore na pitanje "šta da kupim?", a ne...
Nazad
Vrh Dno