Šta je novo?

acer

  1. nessa78

    Nije aktuelno Acer PREDATOR Helios 500 17. 3"

    Laptop u mom vlasnistvu 3 godine, doneo licno sa Tajvana. Sve ispravno i u fenomenalnom stanju. Iskljucivo koriscen u kucnim uslovima za surf po netu i poneki video edit za YT kanal. Uglavnom bio prikacen na externi monitor, tastaturu i mis tako da skoro pa nema tragova upotrebe. Od prvog dana...
  2. D

    Prodajem/menjam i9 9900k + Maximus XI extreme(polukonfa) + Acer predator HELIOS 500 Ryzen

    Na prodaju moje zveri. Nalaze se u Bogaticu. Moze svaka vrsta probe kod mene. Ploca,procesor i vodeni blok moraju zajedno,ostalo moze da se rasparca. i9 9900k zlatni primerak, za svaki dan na 5ghz sa vodom naravno. (od njega posedujem samo omot oko kutije sto ide) Maximus XI extreme , nisu...
  3. somethin9

    laptop neće odmah da se upali

    Model laptopa je acer aspire e1, posle pritiska na dugme za paljenje, čuje se ventilator it to je to. Ne prikazuje se bios, niti se išta dešava, svetli led lampica na kojoj je sijalica. Posle 2-3-4 sata, laptop se pali i sve normalno radi, sve dok ga ne ugasim ili resetujem. Šta bi mogao biti...
  4. Mussakah

    Acer Aspire V3-531G-Misljenja

    Zdravo! Nedavno sam kupio Acerov Aspire 531G, I voleo bih da znam da li cu na njemu moci da zaigram neke od dolazecih igara,barem na low rezoluciji, i kako ce se ponasati. Ovo su mu specs: Procesor Intel Pentium Dual Core B960 (Sandy Bridge) 2.2GHz (2MB L3 cache, 32nm) Memorija 4GB DDR3 (2...
  5. M

    Acer Aspire 7520 wifi problem!

    Pozdrav! Imam problem sa wifi-jem, stvar je u tome sto mi sve radi savrseno kuci, kod bilo koga kuci, samo ako se nadjem negdje na ulici, kafeu ili tako negdje uhvati mrezu, konektuje se, ali nema interneta, nece da otvori ni jednu stranicu... Stvarno iritira!! :S::S:
  6. runner

    Acer TravelMate 5320 - Windows 7 64-bit puca sa 4GB RAMa

    Pozdrav dobri ljudi, moram da vas zamolim za pomoć, svašta sam probao i više zaista ne znam u kom pravcu dalje da idem ..niti da li ima dalje :( Imam notebook Acer TravelMate 5320 Po specifikaciji, ploča je "Intel Columbia", a Core Logic Chipset je "Mobile Intel GL960 Express Chipset" Nedavno...
  7. A

    Acer Extensa 5630G-582G32MN LX.EAV0C.003(1) potrebna maticna ploca oznake MBTQ901002

    Maticna je otisla najverovatnije nakon kratkog spoja na kablu za napajanje displeja, na ulazu u invertor. Da li iko zna sta je moglo da crkne, da li se moze popraviti, koja bi eventualno zamena mogla da se nadje (gde i po kojoj ceni), ako vec ne moze originalna, jer ovaj model ima neintegrisanu...
  8. dc2110984

    Nvidia 3D Kit + Acer Projector + GTX 560 Ti - Pomoc

    Pozdrav ljudi, dragi forumasi, Imam dileme na gore navedenu temu. Prva dilema tice se grafike GTX 560 Ti, a to je da li je dovoljna za pokretanje igrica u 3D formatu na projektor. Druga dilema je vezana za projektor. Da li neko ima iskustva sa Acer X1130p projektorom? Znam da nije vrhunski...
  9. Z

    Notebook do ~50k

    Kako mi je stari laptop dotrajao, bacio sam se na biranje novog. U uzi izbor su usli sledeci modeli: http://www.emmi.rs/laptop-ra%C4%8Dunari-dell-inspiron-n5110-156.11.html?productId=16695 http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/asus_n52da-ex009-9693...
  10. P

    Acer Aspire 5336-T352G50Mnkk /Info/

    Pozdrav! :) Interesuju me iskustva za ovaj model Acera (http://goo.gl/vaQx4) kao i informacije oko garancije. Planiram da kupim ovaj model i stvarno mi se dopada ali pre toga hteo bi da čujem i mišljenja drugih... Pored toga uz ovaj model dobije se garancija od 2. godine. E sad, dali se...
  11. M

    Acer Aspire 8930g punjac?

    Pozdrav, interesuje me da li moze da se kupi negde punjac za pomenuti lap top ili pak koji bi univerzalni punjac odgovarao. Na bateriji se nalaze sledece oznake: 14,8V 4800mAh.
  12. R

    Core 2 Duo laptop do 700 evra

    Pozdrav svima, Posto nameravam da kupim laptop za fax, detaljno sam istrazio domacu ponudu i imam nekoliko pitanja u vezi ugradjivane tehnologije (ako neko zna nesto o tome najbolje neka stavi na koje pitanje je odgovor). 1) U cemu je stvar sa misterioznim Intelima C2D poput T5800 za koje ne...
Nazad
Vrh Dno