Šta je novo?

facebook

  1. D

    Facebook - Привремено сте блокирани

    Фејсбук ми приказује О чему се ради овде? Зашто сам блокиран?
  2. D

    Obaveštenje o zaposlenju

    Potrebno je da na Fejsbuku ovako piše: Podešava se ovako ali i dalje na Timeline ne prikazuje kao na prvoj slici: Kako podesiti da se na TimeLine vidi kao na prvoj slici?
  3. ПФКСРБ

    Успомене на данашњи дан за Фејсбук страницу

    Никако не могу да пронађем где је картица са успоменама на данашњи дан за Фејсбук страницу (не за приватни профил јер то знам где је!), да ли ико зна где се налази? Често видим како је неко од пратилаца поделио на свом приватном профилу успомену која је објављена тог дана на мојој страници и...
  4. outlaw

    Libra: Facebook’s digital currency

    Facebook unveils global digital coin called Libra Facebook Unveils Libra Cryptocurrency, Targeting 1.7 Billion Unbanked What is Libra? All you need to know about Facebook's new cryptocurrency
  5. maxo92bre

    Facebook messenger problem privatnosti !

    Poz ljudi, imam problem. Na fb messageru kada neko npr. od mojih prijatelja otvori nasu konverzaciju i ode na options/properties izmedju ostalog izbaci mu i moj broj koji sam koristio pri verifikaciji samog messagera iako sam u podesavanjima izabrao da broj telefona mogu samo ja da vidim...
  6. B

    FB stranica - reklamiranje na odredjenoj lokaciji

    Imam fb stranicu koja je lokalnog karaktera, tacnije ideja je da se vidi samo u Srbiji. Pokusavam da je izreklamiram, tako da placam reklame. Reklamu sam napravio tako da bude vidljiva samo u Srbiji, takodje, posto mi je jelte cilj da samo ljudi iz Srbije dodju na stranicu i necu da rasipam pare...
  7. B

    Facebook stranica, ne registruje nove lajkove

    Vlasnik sam jedne fb stranice, koja je funkcionisala odlicno (tehnicki). Od pre nekog vremena stranica je prestala da mi registruje nove lajkove. Tacnije kada rucno otvorims tranicu i pogledam ko su novi ljudi koji su se pridruzilis tranici, oni su tu registrovani, ali nikakve notifikacije ne...
  8. Kasa5033

    Velik problem sa odredjenim stranicama, potrebna pomoc :(

    Naime desava mi se sledece sa Facebook-om i Battlelog radi isto sr*** : Postao sam ocajan vise. Probao da otvorim isto na tri razlicita pretrazivaca i opet isto, znaci nesto je do kompjutera ili koda, ali posle vise restarta, gasenja islicno nece da ode ? Ocajan sam :wall:
  9. M

    Facebook nagradna igra, kako

    Pozdrav, planiram da pokrenem nagradnu igru preko Facebook fan stranice na koju će korisnici kačiti fotografije i tri fotografije sa najviše lajkova dobijaju nagrade. Mislio sam da to bude klasično lajkovanje gde takmičari pozivaju svoje prijatelje da glasaju za njih. Međutim, čuo sam da postoje...
  10. PeeT

    Facebook + Flash player = Problem

    Ovako, mom prijatelju se dešava dok lista fejsbuk na desktopu bilo na chrome-u ili na firefox-u i pusti nešto na youtube video počne da secka, naravno ne kao posledica sporog učitavanja, interesantno je da se to ne dešava kada mu je facebook zatvoren, a otvori 5-6 tabova sa drugim sajtovima tad...
  11. wexy

    GMail i Facebook

    Da krenem od pocetka. Negde krajem 2009. poceli da mi stizu mailovi na Gmail nalog od Facebook-a, neko pravi nalog koristeci taj mail, ja prijavim, deny, abuse, posalje mail njima u vezi toga i sve se kao resi. Opet negde u januaru slicno tome ista prica. Zadnji 5 dana, svaki dan neko...
  12. H

    [hwbot] 3dmark03 ranking

    3Dmark03 Ranking ---------------------------------------------------- 3Dmark 2003 is a popular benchmark application to measure videocard performance. download here Rules - don't use multiple nicknames - only post scores belonging to you - 1024x768x32bit only - include a screenshot or a...
Nazad
Vrh Dno