Šta je novo?

disk

  1. D

    Sredstvo za čišćenje diskova

    Реч је о томе да је запрљан Blu Ray disk игрице за PlayStation4. Потребно је да укпоним флеке отисака прстију па ме занима које средство ви користите за чишћење.
  2. Ronin011

    Download na eksterni HDD

    Pozdrav svima,izvinjavam se unapred ako već postoji ovakva tema,nisam našao. :) Jeste malo glupo pitanje ali da razrešim dilenu. Ako nešto npr. skidate sa interneta i stavite da ide na eksterni hdd da li se upisuje direkno na eksterni ili prvo na unutrašnji? :D
  3. Gifron

    Eksterni disk ostecen

    Pozdrav svima, danas mi je drugu u toku rada pao sa stola eksterni disk i nakon toga nece da se ucita na racunaru. Prilikom pada bio je spojen i bio je pusten neki video sa njega. Kada se ukljuci u kompjuter, osjeti se da radi, cak se i ucita kao novi uredjaj na kompjuteru. Ali nece da ucita...
  4. F

    Eksterni HD od 2TB - koji? :)

    Planiram da kupim 3,5" eksterni hard, pomenutog kapaciteta i treba mi preporuka za isti :) Cuo sam dobre stvari za Toshiba diskove, ali nista konkretno, a sasvim mi je nebitno koji je proizvodjac, samo dok disk radi kako treba!
  5. dr.freeman

    Hard Disk Menagment, ugrozeno ?

    Изашла виндовс осмица, привју верзија... И кренем да направим још једну партицију од 40ак гб за њу... Уђем у диск менаџмент и видим да су ми партиције угрожене, и да не могу да направим нову партицију... Овако изгледа. Је л би могла нека помоћ око овог проблема... Хвала :)
Nazad
Vrh Dno