Šta je novo?

bitcoin

  1. weasel

    Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

    Kako je odredbama člana 6. 36. Zakona o digitalnoj imovini jasno propisano da je OTC trgovina dozvoljena nema razloga da nemamo ovakvu temu, ali da poštujemo sva pravila foruma. Navesti šta prodajete/kupujete/menjate, količinu ( ne obavezno) i procenat +/- po kome bi prodali/kupili/zamenili...
  2. Doctor87

    Perspektivni novčići za ulaganje 2021 godina

    Zdravo kriptovalutaši :-) Prvo da pozdravim sve članove foruma, naročito stariju gardu :-D Molio bih da date dobre predloge po vama za ulaganje u neki novčić u 2021godini i kratko objasnite zašto... Veliki pozdrav svima :-)
  3. whey

    HEX coin

    HEX PRVI BLOCKCHAIN DEPOSIT SERTIFIKAT KOJI ZARAĐUJE KAMATU BESPLATNO za BITCOIN HOLDERE! 10.000 HEX koina BESPLATNO + 2000 Bonus prve nedelje (ako imate 1 BTC) Staking + Bonusi by Richard Heart Jednostavno potpišite Bitcoin poruku iz svog novčanika i BESPLATNO dobijate HEX na vašu...
  4. mobilx

    #MetaHash #mhc

    Zdravo drugari, Hoću da vam predstavim zanimljiv projekat, mrežu, novčić itd. Pogledajte, proučite pa kažite svoje mišljenje. Mislim da vredi pogledati. #MetaHash je najbrža i najsigurnije kripto valuta u svetu. Radi na protokolu #TraceChain. dPos mreža sa forgingom. Dostiže i do 5 milijardi...
  5. CryptoPlus

    Crypto Plus - menjačnica kriptovaluta

    Napomena: Otvaranje teme je dogovoreno sa administracijom sajta U poslednjih nekoliko godina, trgovanje tradicionalnim valutama kao što su euri i dolari, zamenjeno je trgovanjem kriptovalutama, koje je postalo brzorastući trend na našem tržištu. Trenutno postoji oko deset stabilnih ili...
  6. D

    Kupovina Bitkoina kreditnom karticom

    Pozdrav svima, Kao pocetniku u moru svih tema, trenutno je tesko pronaci ono sto me interesuje, a to je: Da li postoji neki sajt koji prodaje bitkoin Srbiji za kes (kupovina kreditnom karticom)? Na ecd.rs procedura je malo zeznuta, mora dosta da se ceka. Hvala unapred!
  7. wishxy

    Bitcoin zarada

    Obzirom da se mogućnosti za zaradu putem bitcoina vrtoglavo povećavaju, a da to dalje fundamentalno utiče na život svakoga od nas, mislim da je korisno i važno da razmenjujemo informacije u vezi istog. Svi koji imaju iskustva, žele da pomognu i imaju šta da kažu na ovu temu su dobrodošli...
  8. M

    Kupovina napajanja od 1500W

    Pozdrav ljudi, tek sam se registrovao pa reko da Vas sve prvo pozdravim :D. Treba mi savet u vezu kupovine napajanja od >1200W po mogucnosti od 1500W sto kvalitetnije a da moze da se nadje kod nas (nema ogranicenosti sto se cene tice ). Jedino sto sam nasao jeste CoolerMaster Silent Pro 1500W...
  9. Chola

    Pomoc oko BC mining-a?

    Jako me zanima BC mining, i planiram da uzmem ASIC masinu (100GH/s). Posto sam apsolutni pocetnik (iako sam shvatio neke osnovne principe BC-a) zanima me sledece: 1. Kako se nakon uspesno izmineovanog BC-a on pretvara u pare (da li to ide na racun ili kako?) 2. Sta mi je sve potrebno osim te...
Nazad
Vrh Dno