Šta je novo?

mis

  1. D

    Hardver Pomoc - tastatura i mis

    Treba mi pomoc u izboru. Budzet 150e Hocu da kupim Fanthech mehanicku tastaturu. Ali bih hteo model koj je pravi rgb, crveni switch, da moze da se modifikuje svako slovo u koju god boju, To od fanthecha ima samo Optilux ili Pantheon, ali obe su rasprodate svuda.. Nema ih ni na mapi. Za mis mi...
  2. Dr.Mr.Chef_Boka

    Periferni uređaji Silent tastatura i miš.

    Poštovanje drugari, Zbog situacije u kući i male bebe prinudjen sam da pazarim silent tastaturu i miš pa vas molim da mi date neke predloge oko odabira. Koristio bih za gaming naravno. Hvala i živi bili!
  3. m1k1

    Hardver Cordura Fabric podloge za miša. Šta uzeti?

    Pozdrav, Odlučio sam da idem na Cordura varijantu podloge. Koju od ove dve uzeti? Da li je razlika samo u proizvođaču ili? Napomenuo bih da je SPC jeftiniji od Pulsara 6€. https://ipon.hu/shop/termek/spc-gear-endorphy-cordura-speed-l-gamer-egerpad/1723011...
  4. V

    Hardver Koji miš kupiti - laserski ili standardni optički

    Potreban mi je miš za laptop (1080p). Koristiću ga najviše kod kuće pa gledam žične. Kada ga ipak ponesem negde, pretpostavljam da je bolje imati laserski. Prema netu, dosta su se smanjile razlike između dva tipa ali ipak postoje. Imam dosta iskustva na poslu sa optičkim miševima koji ne trpe...
  5. Matija00

    Nije aktuelno Logitech G Pro X Superlight najbolji CSGO mis, 1 GODINA DOMACE GARANCIJE

    Најбољи миш за CSGO у свету тренутно, користи га већина најбољих профи играча.. Узет нов у Gigatronu 02.2021. у гаранцији до 02.2023. Плаћен 20 000 дин . Коришћен повремено само за CSGO, у перфектном стању са кутијом и рачуном. . . Може и замена за јефтинији миш за CSGO . 125e 0637304365
  6. Matija00

    Nije aktuelno Redragon Storm Elite M988-RGB Gaming mis, PixArt 3389 senzor .

    Najbolji mis u cenovnoj klasi, sa senzorom PixArt3389 koji ide u dosta skuplje miseve ... Koriscen par meseci i stavljen u kutiju posto je uzet Logitech G Pro X, u garanciji jos oko godinu dana cini mi se .. Ima kutiju i racun .. Placen 4200 u ComputerLand, ide za 2900 .
  7. Bane R

    Nije aktuelno Logitech MX Master 2S

    Miš je zaista kao nov. Nikakvi problemi u radu. Nalazi mi se na rezervnoj mašini gde se dete igra džojpedom, a ja volanom. Žena kači svoj miš :D. Služio je samo da se pokrene igra bukvalno. Radim trackpadom na glavnoj mašini pa ga ne koristim, a na toj pomoćnoj mi treba RAM i SSD. Cena 6000...
  8. ducka

    Precizan miš, dovoljno veliki

    Uz laptop koristim bežični Logitech M280 i Dell wm311. Logitech je klinac uspeo da upropasti a i vreme ga je pregazilo. Dell je samo za izlog, premali. Treba mi precizan miš za home office ali da je dovoljno veliki za ogromnu šaku. Ova dva miša uspevam da držim samo pomoću tri prsta i mislim da...
  9. gordan84

    Rukovanje mišem - koji prst za koji taster?

    Do sada sam držao srednji prst na desnom tasteru miša, a kažiprstom sam po potrebi koristio točkić/skrol. Sad kontam da je normalnije da držim stalno srednji prst na točkiću a domali na desnom tasteru? Kako vi rukujete mišem?
  10. A

    [Video Recenzija] Zowie ZA13 Gaming eSports Mis

    Imao sam priliku da koristim mis namijenjen najvise za eSports igre poput CSGO itd. I ako dizajn nije inovativan, mis je veoma udoban i pogodan je za levake i desnjake sto je odlicno. Pogledajte do kraja recenziju i ostavite vase utiske!
  11. djorabgd

    Logitech M705

    Da li neko ima klizace za Logitech M705?
  12. InterpoL99

    Problem sa misem i tastaturom na Windows 10

    Pozdrav svima, Naime suocavam se sa mnogo iritantnim problemom i strasnim jer ne mogu normalno da koristim racunar. Mis i tastatura nakon nekog vremena od paljenja racunara polude. Mis jednim klikom umesto jednog foldera otvara deset foldera, nece da otvara programe, jedan klik na ikonicu...
  13. D

    Logitech MX MAsters problemi

    Pozdrav. Izvinjavam se ako postoji ista tema, ja nisam uspeo da je nadjem. Pre nekoliko dana sam kupio Logitech MX Masters mis i nazalost imam dosta problema sa njim. Koristim Bluetooth risiver za povezivanje sa Desktopr racunarom i mis ponekada preskace, gubi konekciju, na kratko, posebno kada...
  14. A

    A4TECH TL8 Problem

    Pozdrav, Imam problem sa ovim misem, svaki put kada mi komp ode u Hibernaciju, nakon paljenja, svetla na misu trepere belo, umesto regularno crveno. Mis nije upotrebljiv sve dok ga ne iskljucim i ponovo ukljucim u USB port. Molim vas za pomoc. Hvala
  15. Boondock

    [PREPORUKA] Tastatura i miš

    Došao red da promenim preko 10 godina staru Logitec tastaturu i mlađanog ali katastrofalnog CM Sentinel Advance miša. Tastatura: 1. kvalitet 2. dizajn 3. US dugmići i bez dodatnih tastera 4. nije bitno da li je gejmerska, može bežična ali nije presudno, backlight svetlo opciono (nisam stekao...
  16. T

    Mis secka nakon par sati rada (nov Logitech Performance MX)

    Kupio sam nov Logitech Performance Mouse MX pre desetak dana. Od juce je poceo da mi secka nakon 2-3 sata koriscenja. Baterija je puna, na svakom USB-u je isti slucaj. Zna li neko u cemu je problem? Jos nesto: Baterija mi uz svakodnevni rad (8h aktivno na kompu) traje 2 dana, a svi pricaju da...
  17. Kasa5033

    A4 Tech XL-747H Mis, problem sa triple clickom

    Posto su teme koje se odnose na ovaj mis malo ostarele, reko da otvorim novu. Elem, ja imam problem da kada pritisnem i drzim desni klik, kada nisanim nekog u BF4 recimo, nece da radi triple click dugme, dok kada desni klik nije pritisnut, radi savrseno ? Skinuo sam najnovije drajvere za njega...
  18. B

    Mis do 30 evra!

    Poz ljudi nov sam na forumu reg. sam se evo pre dva minuta,tako da sto se tice toga sam neiskusan.Ali upravo suprotno,iskusan sam po pitanju cs-a :) Da predjem na stvar. igram cs aktivno vec nekih 6 godina.Posto nisam pri parama za komp,treba mi neki mis koji je naj naj precizniji i ima najbolju...
  19. Speeder

    Problem sa uTorrent-om i bežičnim mišem + rešenje

    Otvaram ovu temu da bih sa vama podelio rešenje jednog čudnog problema koji sam imao, za slučaj da se nekada nekome desi. Na dva laptopa mi se dešavalo da mi bežični miš (A4Tech) na momente prestaje da reaguje na par sekundi kada bih skidao nešto preko uTorrent-a. U isto vreme tačped bi radio...
  20. stegula

    Gaming mis do 10k....

    Ajmo ljudi preporuke koji mis uzeti. Uopste ne mora ni da bude blizu 10k, samo recite koji mis I neko obrazlozenje. Meni je nesto zapao za oko Kone+.... da li neko ko ga ima moze da napise utiske.....
Nazad
Vrh Dno