Šta je novo?

problem

  1. salaccc

    Problem sa novim racunarom! Intel i5 10400F CPU 2.90GHz

    Pozdrav ekipa,od pre par dana krenuo mi je problem sa novim kompjuterom,upalio sam ga,sam se ugasio i ponovo upalio,dugo čekam da podigne sistem i onda normalno sve radi.Tražio sam odgovore na internetu kao i svako danas kad ima neki problem,probao sam sve živo,skidao sam grafičku ponovo je...
  2. S

    Problem sa računarom

    Poštovani, Ako mi neko od vas može pomoći bio bih vam zahvalan. Skoro sam sastavljao računar drugaru jer je tražio nov računar gde sam mu napravio konfiguraciju i poručio delove( naravno svi delovi su bili novi) Kada su svi delovi pristigli počeo sam i sa samim sklapanjem istog računara.(nije mi...
  3. PROTOSS

    AMD Driver Timeout (RX6900XT)

    Pozdrav svima, Nov sam na forumu, i mozda je ova tema vec pokrivena i diskutovana, pa nemojte zameriti ako je ja pokrecem ponovo. Imam problem sa AMD driver timeout crash-om, i to mi se iskljucivo desava dok igram igrice. U najvecoj meri Dota 2 koju najvise i ozbiljno igram, i sto je problem...
  4. Marinovic

    Problem sa iPhone 14 Pro

    Pozdrav, kupio sam pre bukvalno mesec dana nov iPhone 14 Pro u Yettel-u. E sad predhodno sam imao bas stari Huawei i ocekivao sam da baterija bude bar duplo bolja, medjutim duplo je gora, bukvalno ga je ne moguce koristiti. Za 2 sata mi je otislo 50% sto je meni bolesno, a koristim samo TikTok...
  5. Rakisha

    Problem sa RX470 i kupovina nove grafičke

    Pozdrav svima,imam RX470 4gb kod sebe jedno 3 godine koja je se pokazala dobro u nekim igrama koje volim da igram do nedavnom,pre nekoliko meseci tokom gejmpleja FPS je poceo da pada naglo i igra je krenula da baguje,u prvu pomisao palo mi na pamet da je do neta,medjutim testiranjem druge igre...
  6. dreamy

    Update - A1 na periferiji

    Revoltiran sam. Idalje sam u A1 mrezi na kucnom netu.A alternative nema nigde tj. supernova ocajna. A1 je pogorsao kvalitet usluge na periferiji grada, jedna bazna stanica ne celo selo.... Bs koja ima ko zna kakvu povezanost ( nije optika). Pored bazne stanice je firma koja je nakacena direkt...
  7. Strahinja334422

    Redragon Kumara problem sa kablom

    Pozdrav,Kada ubacim usb kabal u kompijuter tastatura nista ne reaguje ali kada sam pogledao kabal izgledao je sa jedne strane malo nakrivljeno i tesko ulazi u kompijuter. Mislim da je do kabla ali mozda nije ne znam ali ne znam i koji servis bih mogao da je odnesem. Da li je neko imao slican...
  8. S

    Gpu usgage

    Cao.Ovako imam problem vec skoro godinu dana imam graficku karticu rx6600 8gb.I imam problem sa fps-om u igricama.Na prijmer sons of the forest nova igrica na low settingsima i na high settingsima ja imam isti FPS.Kada gledam koliko se graficka koristi na low se koristi oko 40% a na high 55%.Sve...
  9. Marinovic

    Problem sa AM5 novom konfiguracijom (U servisu ne znaju sta je u pitanju)

    Pozdrav, Imam jedan problem sa novom konfiguracijom računara koji sam nedavno kupio, pa ako možete da mi pomognete. Konfiguracija se sastoji od Asus Tuf B650M-Plus matične ploče, Ryzen 5 7600x procesora, 16GB DDR5 RAM-a 5400MHz, RX 560 (slaba tačka, ali nije to poenta) i Falcon 600W...
  10. dondondon

    Problem sa FPS dropom

    Pozdrav svima, Nedavno sam sklopio novi kompjuter i uz zetovu pomoc instalirao sam windows 10 64 bit i sve ostalo sredio, ali mi se pojavio novi problem, naime kad udjem u fullscreen u youtube ili u neku igricu poput LOL-a fps mi drasticno opadne (na nekih 5-6 frame-ova) a neznam zasto. Moja...
  11. Stefan1989

    Pomoc molim vas ne mogu vise... Sumnjam da je ploca!

    Pozdrav. Cekam na build vec 6 meseci... Neverovatno kroz koje stresove sam sve prolazio cak i vracao neke stvari i naletim na problem opet... Ne znam dal se meni jednostvano ne da da imam dobar komp ili ne znam. Sta je problem molim vas ako mozete da mi kazete. Juce je sve radilo kako treba do...
  12. Danilo1333

    Skrill problem

    Ljudi hitno mi je potrebna vaša pomoć. Dakle radi se o skrill nalogu koji je verifikovan, sve je u najboljem redu. Radim neki posao online i prva uplata mi je bila na skrill nalog medjutim kada hoću da prebacim pare na bankovni račun instant dobijem poruku Transaction failed(preko telefona) i (...
  13. B

    Problem sa fps-om

    Pozdrav, Imam procesor amd Ryzen 7 5700G sa integrisanom grafickom. Gledam na jutjubu da ljudi na bencmarkovima sa istim procesorom i najjacim podesavanjima guraju CSGO u 150-180fps. Kod mene i sa smanjenim podesavanjima i rezolucijom jedva gura 130-140fpsa. Pokusavao sam raznorazne stvari da...
  14. InsaneDark

    Problem sa TransferWise-om

    Pozdrav, imam problem sa TransferWiseom ne mogu podici novac. Probao sam da posaljem novac na moj racun u Mobi banci i novac je stigao, ali oni traze strani dokument (strani pasos, viza...) da bi verifikovao priliv, a ja nemam nista od toga. Razmisljam da otvorim racun u drugoj banci ali ne znam...
  15. N

    Saveti i iskustva - reklamacija laptopa kupljenog u Emmi

    Prvenstveno bih se izvinila zbog isticanja imena prodavnice; navedeno je isključivo zbog specifičnosti situacije - oštećenje je neuobicajeno i ne znam da li bi moj uređaj mogao biti predmet reklamacije. Pre dve godine se zbog potrebe za prenosnim računarom odlučujem za kupovinu laptopa...
  16. S

    Problem sa RAM memorijom

    Pozdrav svima, Imam konfiguraciju, CPU: Ryzen 7 2700x Motherboard: ASUS TUF B450M-PLUS GAMING (Poslednja verzija BIOSa) Crkla mi je RAM memorija DDR4 2x8GB 3333MHz CL16 Kingston HyperX Predator (HX433C16PB3K2/16) -- ( Radila je oko 3 godine ) -- •JEDEC: DDR4-2400 CL17-17-17 @1.2V •XMP...
  17. Aleksa0114

    Problemi sa BSOD-om i RAM memorijom... (caused by ntoskrln.exe)

    Pozdrav, imam konfiguraciju AMD Ryzen 3 2200G 8gb ram ddr4 GEIL 2400MHz BIOSTAR Group A320MH (AM4) 465GB Seagate ST3500312CS (SATA ) 223GB KINGSTON SA400S37240G (SATA-2 (SSD)) Graficku imam integrisanu. Racunar sam kupio u Emmi radnji ali naravno skinuo sam reklamacionu nalepnicu i garancija...
  18. korisnik2007a

    Neobican problem sa internetom.

    Valjda sam ubo podforum? Ako nisam zamolio bih moderatora da premesti. Dakle, imam neobican problem sa internetom. Naime, uvedem pre par meseci telekomovm opticki, ima onaj default ruter. Koristim internet na laptopu preko wifi-a, laptop ima samo 2.4GHz karticu, neka realtek (Realtek RTL8723BE...
  19. star-duster

    Neki sajtovi su nedostupni preko mog provajdera

    Naslov dosta govori, a evo i detalja. Živim u Zaječaru, od pre par meseci imam optički internet lokalnog provajdera. Speedtest ih vidi kao "Kds Internet Tv Doo Zajecar". Imam 40/20 mbps, za 1090 din, meni dosta. Ping je vrlo nizak, nema pada brzine, nema prekida veze i zato sam generalno...
  20. O

    MSI Optix MAG271CQR: kako kalibrirati/podesiti (+problem sa gamma band)

    Pozdrav, kupio sam MSI Optix MAG271CQR monitor i sve je super samo što imam problem sa gamma band: vide se linije. Pokušao sam da uslikam što sam bolje mogao pa sliku šaljem, a napominjem da je uživo još gore (za nekih 10%). Povezao sam sa DP kablom koji je došao uz monitor, kartica je Strix GTX...
  21. M

    Zotac 1050 Ti Display PORT problem

    Displej port porblem sa Zotac 1050 Ti 4gb Min .. Radila najnormalnije.. na 2 aktivna monitora (HDMI + DVI) a Display port je bio u tvu..tacnije DP to HDMI konverter posreduje..Danas bilo ono nevreme..malo je struja stucnula..ali racunar se nije resetovao kao ni tv ugasio.. i najednom nema...
  22. rehner

    Problem oko brisanja nagomilane sistemske memorije

    Pozdrav! Koristim MacBook Air 2017. (mojave) Da bih zabavio nekog malog rodjaka, pre nekih mesec dana, instalirao sam Steam (omogucava igranje igrica online) i preko njega neku igru Counter Strike. Nakon 2 dana sam sve to deinstalirao, ali primetio sam da nekih 18 gb podataka stoji u...
  23. T

    Wi- Fi problem

    Pozdrav, U stanu koji iznajmljujem ima razvaden internet od SBB-a u gazdinom stanu se nalazi modem od SBB-a, a kod mene neki Tp-link, na internet su povezani dva laptop-a i dva mobilna telefona i cesto na mom laptopu i telefonu puca internet dok na druga dva radi sasvim normalno, kada pukne na...
  24. T

    SD kartica - problem

    Pozdrav, imam problem sa SD karticom. Usporava mi telefon, a kad pokusam da prebacim podatke sa nje na komp izbaci mi da je kopiranje neuspesno. Ne mogu ni preko otg prebaciti na usb, isto mi se desava. Probao sam i svaki fajl posebno da prebacim neke uspe, a neke ne uspe prebaciti. Ako imate...
  25. K

    AMD Radeon r7 250 1gb problem

    Pozdrav svima. Morao sam da otvorim ovu temu jer ne uspevam da nadjem resenje za moj problem. Pre nesto vise od dva meseca sam u Emmi kupio novi racunar sa Amd athlon X4 840 quad core 3.1 procesorom, amd radeon r7 250 grafickom 4gb rama, i prvih dva, tri dana je sve bilo ok. Medjutim nakon toga...
  26. S

    Sony vegas mi unistava kvalitet gameplay videa?

    Pozdrav, svima. Naime kada ubacim video (u pitanju je league of legends gameplay) u sony vegas, on mi automatski tokom snimka u odredjenim intervalima prakticno zamucuje sliku health bara iznad heroja. Na original video snimku se to ne desava, u pitanju je bio webm fajl koji sam konvertovao u...
  27. InterpoL99

    Problem sa misem i tastaturom na Windows 10

    Pozdrav svima, Naime suocavam se sa mnogo iritantnim problemom i strasnim jer ne mogu normalno da koristim racunar. Mis i tastatura nakon nekog vremena od paljenja racunara polude. Mis jednim klikom umesto jednog foldera otvara deset foldera, nece da otvara programe, jedan klik na ikonicu...
  28. N

    SSD PROBLEM

    Pre nekih mesec i po dana racunar se tokom koriscenja zamrzao, nakon restartovanja poceo je da izbacuje konstantnu gresku "Inaccesible boot device" (sistem se dizao sa ssd-a). Nakon dosta propalih pokusaja da sistem reinstaliram, formatiram ssd itd. sistem je instaliran na hdd-u. Sada se sistem...
  29. Marezz

    Upotreba GNU+Linux sistema i prateći problemi

    Obzirom da se broj ljudi koji koristi ovaj operativni sistem polako povećava, ne bi bilo loše da imamo ovakvu temu gde bi mogli da postavljamo pitanja za pomoć u vezi problema sa kojima se susrećemo na GNU+Linux sistemu. Probleme na koje budete nailiazili i kačili, detaljno, čitko i bez emocija...
  30. sukimtk

    Treperenje na monitoru problem

    Imam problem, neki put hoce glavni monitor da treperi a drugi monitor normalno radi. Povezan je preko hdmi kabla na gtx 960. Da li mi monitor crkava ili je problem do gpu ? Radi se o ovom modelu http://www.viewsonic.com/us/vx2370smh-led.html Video koji gde je pokazano sta se desava ...
Nazad
Vrh Dno