Šta je novo?

tastatura

  1. D

    Hardver Pomoc - tastatura i mis

    Treba mi pomoc u izboru. Budzet 150e Hocu da kupim Fanthech mehanicku tastaturu. Ali bih hteo model koj je pravi rgb, crveni switch, da moze da se modifikuje svako slovo u koju god boju, To od fanthecha ima samo Optilux ili Pantheon, ali obe su rasprodate svuda.. Nema ih ni na mapi. Za mis mi...
  2. Dr.Mr.Chef_Boka

    Periferni uređaji Silent tastatura i miš.

    Poštovanje drugari, Zbog situacije u kući i male bebe prinudjen sam da pazarim silent tastaturu i miš pa vas molim da mi date neke predloge oko odabira. Koristio bih za gaming naravno. Hvala i živi bili!
  3. M

    Periferni uređaji Štampač, zvučnici, 3d štampač i tastatura

    Rešio sam da se malo bacim u štampu, običnu i 3d pa me zanima sledeće. 3d štampač do 500e da radi sa skoro svim vrstama filamenta. Može i neki no name Kinez jeftiniji jer mi je cilj da uđem polako u 3d print, kako u hardware tako i software. Za sad, cilj mi nije da što više isprintam nego da...
  4. JohnnyNT

    Gigatron + DDOR osiguranje, da li ste koristili?

    Kuph neku tastaturu u Gigatronu pre 3+ godina, i kažu mi u prodavnici da imam opciju da kupim i osiguranje koje produži garanciju još 2 godine, pored standardne dve. Nedavno počelo da zeza R na tastaturi (kad pritisnem otukuca R više puta, a nekad i ne otkuca uopšte), vidim istekla mi standardna...
  5. m1k1

    Prodajem/menjam Arctic BioniX F140 Grey (4 komada, domaća garancija), Havit HV-KB435L tastatura, SPAWN PERUN EXTENDED podloga za miša, Acer Iconia B1-850 tablet

    Pozdrav! Prodajem sledeće: 1. Arctic BioniX F140 Grey (2 komada, domaća garancija) - 2800din Ventilatori su bukvalno novi, korišćeni manje od mesec dana. . . Kupljeni u NovaComputers 11.07.2022. god. Garancija 2 godine! 2. Arctic BioniX F140 Grey (2 komada, neotpakovani, novi) - 3200din...
  6. T

    Hardver Povoljna alternativa umesto Logi MX Keys

    Potrebna mi je pomoć. Kod kuće koristim Logitech MX Keys i hteo sam da se častim sličnom tastaturom i na poslu. Logitech mi je preskup (za tako nešto) pa me interesuje da li ima sličnih tastatura za manje para (ovde najviše mislim na osećaj pri kucanju). U oglasima se MX Keys pojavljivala za...
  7. fkloznica

    Nije aktuelno Tastatura redragon s107

    Dobijena kao poklon, nikada otvarana. Ide bez garancije. Samo lično i samo BG. Neka bude 2500din.
  8. V

    Periferni uređaji Tastatura - mehanička braon i alternative

    Potrebna mi je tastatura pretežno za kucanje, žična. Koristim dosta YU slova. Može i engleska, samo da bude veliki Enter, verzija sa tri tastera između L i entera - da Ž bude bliže. Najbolje sa numeričkim delom da ne kupujem posle posebno: youtube :D Mehaničke Nisam probao mehaničke ali...
  9. M

    Pomoć u vezi tastature

    Pozdrav svima! Skoro sam kupio polovni Macbook pro 13” mid2012 koji je “nabudzen”. Masina radi odlicno uzimajuci u obzir da je 10 godina star laptop. Ali imam problem sa svetlom tastature (keyboard backlight) koje ne radi. Pokusao sam sve trikove na koje sam naisao na netu i yt kako da...
  10. T

    Podmazivanje mehanicke tastature?

    Pozdrav. Kupio sam Royal Kludge G87 tastaturu. Radi super, bez problema, nije ni nesto bucna, sve kul. Na Ytube naidjem na klip: Da li je neko ovo radio? I koliko je uopste pametno ovo raditi? Ako jeste relativno pametno, da li imate preporuku za podmazivace i lubrikante, posto cenim da kod...
  11. momsab

    keycup puller

    pre oko 5 godina kupio sam tastaturu CM Storm Quick Fire TK (brown switches). zadovoljan sam njome i dan-danas. u međuvremenu sam zagubio keycup puller koji ide uz nju. zanima me da li se isti može nabaviti kao rezervni deo negde (najbolje u Beogradu) hvala na odgovoru :)
  12. A

    Mehanička tastatura za samo 38 eura - Ajazz AK33 - Recenzija

    Video recenzija tastature od Ajazza koja kosta samo 38 eura. Da li se isplati pogledajte u videu.
  13. InterpoL99

    Problem sa misem i tastaturom na Windows 10

    Pozdrav svima, Naime suocavam se sa mnogo iritantnim problemom i strasnim jer ne mogu normalno da koristim racunar. Mis i tastatura nakon nekog vremena od paljenja racunara polude. Mis jednim klikom umesto jednog foldera otvara deset foldera, nece da otvara programe, jedan klik na ikonicu...
  14. A

    Kompatibilnost tastatura pri razlicitim layout-ima

    Pazario sam skoro jedan Dell Latitude 5440 Tastatura sa kojom je dosao je na švedskom jeziku i nije osvetljena. Posto mi je jako tesko da trpim drugacili layout tastera od engleskog na koji sam navikao, a i veoma bi mi znacilo da tastatura ima pozadinsko svetlo (ova serija ima i tu varijantu...
  15. E

    Bios neće da se pokrene sa priključenom tastaturom

    Imam problem koji mi je odneo ceo dan,a nisam uspeo da ga rešim. Naime kada uključim komp bios se ne učitava (post screen) nekih 5-10 minuta. Nakon tog vremena pojavljuje se post screen čuju se bipovi i sistem počinje da se diže apsolutno bez ikakvih problema. Sve se to dešava samo pod uslovom...
  16. Boondock

    [PREPORUKA] Tastatura i miš

    Došao red da promenim preko 10 godina staru Logitec tastaturu i mlađanog ali katastrofalnog CM Sentinel Advance miša. Tastatura: 1. kvalitet 2. dizajn 3. US dugmići i bez dodatnih tastera 4. nije bitno da li je gejmerska, može bežična ali nije presudno, backlight svetlo opciono (nisam stekao...
  17. R

    Tastatura problem

    Zna li neko kako da resim problem na tastaturi.Kada se pritisnu tri tipke odjednom cuje se pistanje i sve dok se drze te tipke ne radi tastatura
  18. bojsha

    predlog za tastaturu

    dakle drugari, treba mi predlog za slim tastaturu do 2000 dinara ako ima ?
  19. C

    Trust Tastatura

    Zanima me ako neko moze da mi kaze da mozda zna da negde ima da se kupi ova tastatura mislim da je cena oko 2000 din. http://trust.com/products/product.aspx?artnr=15366
  20. Duh_Koji_Hoda

    ACER aspire 5738ZG Cudan probelm tastatura-zvuk

    Od skoro je na laptopu iz naslova poceo da se javlja cudan problem, naime dok kuckam bilo sta po tastaturi prekida zvuk. Prvo, naravno, daj drajvere da proverim, ali isti problem. Zanimljivo je i to sto nije stalno tako nego po nekom principu slucajnog izbora, koji nisam uspeo da odgonetnem. Ako...
  21. Dacamatshu

    Toshiba Satellite X200-21k Cudan problem sa Tastaturom

    Pozdrav drugari, Da predjem odmah na stvar, imam veoma cudan problem sa tastaturom, shta god da sam probao jednostavno ne rade Fn , "\" "z" i Strelice na tastaturi... Naime, bio bih uveren da je jednostavno crkla tastatura, ali stvar je u tome shto su u jednom trenutku radili ovi tasteri...
  22. chimpresco

    Roccat Isku

    Stize, bice oko 100E u maloprodajama, deluje dobro sa ovim velikim palmrest-om... LINK
  23. P

    HP Compaq nx 9005

    Potrebna ispravna tastatura za HP Compaq nx 9005. Hvala. Pozdrav!
Nazad
Vrh Dno