Šta je novo?

fps

  1. dondondon

    Problem sa FPS dropom

    Pozdrav svima, Nedavno sam sklopio novi kompjuter i uz zetovu pomoc instalirao sam windows 10 64 bit i sve ostalo sredio, ali mi se pojavio novi problem, naime kad udjem u fullscreen u youtube ili u neku igricu poput LOL-a fps mi drasticno opadne (na nekih 5-6 frame-ova) a neznam zasto. Moja...
  2. B

    Problem sa fps-om

    Pozdrav, Imam procesor amd Ryzen 7 5700G sa integrisanom grafickom. Gledam na jutjubu da ljudi na bencmarkovima sa istim procesorom i najjacim podesavanjima guraju CSGO u 150-180fps. Kod mene i sa smanjenim podesavanjima i rezolucijom jedva gura 130-140fpsa. Pokusavao sam raznorazne stvari da...
  3. Kurttrasel

    BattleBit Remastered

    Neverovatno zabavan Low Poly, Hardcore FPS. Nikada nisam igrao igru koja sadrzi toliko elemenata razlicitih poznatih FPS-ova. -Masivnost Battlefield-a i Hell Let Lose-a. Serveri idu i do 250 igraca. -Hardcore poceca na Insurgency, pomenuti HLL, Rising Storm i ostale. -Kretanje je fluidno...
  4. kUdtiHaEX

    The Outer Worlds 2

  5. Jovyland

    Turbo Overkill

    Prodeus / Ghost Runner / Doom / Cyberpunk mashup. Mene je ovo oduševilo. :)
  6. T

    FSP Napajanja

    Nedavno su nase radnje izlistale FSP napajanja. U skladu sa tim i ova tema koja ce bogata informacijama odnosno vasim iskustvima pruziti podrobniji uvid u ista. Hvala. Napajanja se prodaju sa petogodisnjom garancijom.
  7. J

    Days of War

    Naletih juce na ovu kickstarter kampanju i pravo sam se odusevio vidjenim. Posto vidim da nema vec otvorena tema mislim da ovakva igra svakako zasluzuje paznju. WW2 shooter u stilu CoD2 koji se vrti na Unreal 4 engine-u. Bez ikakvih gadget-a, ******stina, vec cistokrvi ww2 shooter kakav vec dugo...
  8. ZmagO_93

    KZ2 downloadable content

    Jel ce biti neki free downloadable content za KZ2.....Guerilla Games su najavili Nemackom sajtu ownage.nl?????? Jel ce biti besplatno????
Nazad
Vrh Dno