Šta je novo?

viber

  1. Cepa

    Prebacivanje sa iPhone-a na Android

    Pozdrav forumaši, planiram prelazak sa iPhone-a na Android. Interesuje me da li neko ima iskustva sa prebacivanjem aplikacija poput Vibera i WhatsApp-a. Za WhatsApp u suštini znam da ima mogućnost, a Viber nisam našo ništa od informacija, pa me interesuje da li neko ima iskustva? Hvala unapred :)
  2. D

    Viber ne zvoni prilikom dolaska poruke na Xiaomi rešenje

    Драги моји, десио ми се проблем да Xiaomi Redmi 9 не звони приликом пријема поруке. Контактирао сам Viber техничку подршку која ми је преко имејла објаснила шта да урадим како би ми се огласио телефон приликом пријема. Ето да чланови овог форума који имају проблем као што сам и ја имао знају да...
  3. D

    Viber се не олгашава приликом стизања поруке - MIUI

    Мобилни телефон користи овај оперативни систем: У подешавањима је све како треба да буде да би Шаоми репродуковао звук Како да решим проблем?
  4. trancephorm

    MTS prepaid Viber dodatak

    Jel moze neko da mi razjasni nacin funkcionisanja dodatka? U momentu kada placam dodatak, imam kredita na prepaid broju i dodatak se uspesno plati, ali izgleda da kada se krediti istrose, dodatak vise ne funkcionise iako nije isteklo mesec dana!? MTS podrska mi je rekla da nije bitno da li ima...
  5. bukkake_bob

    Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

    Probao sam na PlayApps ili kako se vec sad zove android market, i na telenoru i na mts-u vise nema Vibera za download ? Jel zna neko otkud to ? I naravno.. kako onda instalirati viber ?
Nazad
Vrh Dno