Šta je novo?

google

  1. petarnik1512

    Alternative Samsung Galaxy Tag-a

    Planiram putovanje u inostranstvo i zato sam poceo da trazim neki pametni tragac za stvari. Naisao sam na Galaxy Tag, ali on radi samo na Samsung uredajima, a ja imam Google Pixel (neki drugi android). Naisao sam na Chipolo i Pebblebee, ali ne mogu da ih nadem u Srbiji. Da li neko ima predlog za...
  2. Prijatelj2708

    Nije aktuelno Samsung Galaxy Z Flip 5 i Google Pixel Watch

    1. Samsung Galaxy Z Flip 5- SM-F731B. Graphite boja- crna. Telefon je potpuno nov, neotpakovan, sa fabrickim zastitnim nalepnicama na kutiji. 512gb interne memorije, 8gb ram memorije. Simfree. Kupljen u Nemackoj, samim tim je i kontrola kvaliteta za Nemacko trziste. Racun. Podleze medjunarodnoj...
  3. bakara

    Nije aktuelno Google Chromecast 4K with Google TV

    Google Chromecast 4K sa daljinskim za Google TV Novo Najbolja cena! *Dostupno Odmah! * Moze licno preuzimanje BG po dogovoru Cena 65 eura
  4. petarnik1512

    predlog novog stila (Material)

    Intresovalo me je kako bi Benchmark Forum izgledao kada bi na njega primenio Google-ov Material You. Naravno, koristio sam boje koje su osnovne za ovaj dizajn i ponekad nisam mogao da se snađem u konstrukciju kao na primer kod dela za newsletter gde je "Email" ostao siv. Moj mali eksperiment...
  5. petarnik1512

    Da li igrice odlaze sa Nest Hub-a?

    Kao što možete videti ispod, u kartici games na mom Nest Hub-u se pojavila ova poruka da igrice više neće biti dostupne na uređaju. Nisam našao nikakve informacije o ovome online pa me zanima da li neko ima predstavu šta se dešava i da li se i vama dešava.
  6. ducka

    Google Pixel 6a

    Google Pixel 6a 459€ na nemačkom store-u. Available soon https://store.google.com/product/pixel_6a?hl=de
  7. bakara

    Google assitent i kako da...

    Kada formiramo neki smart home, jednostavno se mora koristiti neki assistent pa je to google valjda prvi, i resih da pokrenem temu koja ce se baviti pitanjima o njemu i oko njega. Sve oko asistenta radi kako treba ali, Trenutno me najvise nervira to sto ne radi lepo sa zakljucanim ekranom i ne...
  8. Prijatelj2708

    Prodajem/menjam Google Pixel 6 Stormy Black i Kinda Coral

    1. Pixel 6, 128gb, Stormy Black. Potpuno nov telefon u fabrickoj neotvorenoj kutiji sa svim nalepnicama. Uz telefon ide i racun iz Nemackog Mediamarkt-a kako bi se mogla ostvariti medjunarodna garancija. Cena za forum je 700e. 2. Pixel 6, 128gb, Kinda Coral. Potpuno nov telefon u fabrickoj...
  9. Prijatelj2708

    Nije aktuelno Google Pixel 6

    Pixel 6, 128gb, Stormy Black. Potpuno nov telefon u fabrickoj neotvorenoj kutiji sa svim nalepnicama. Uz telefon ide i racun iz Nemackog Mediamarkt-a kako bi se mogla ostvariti medjunarodna garancija. Licno preuzimanje je u Beogradu, postoji mogucnost slanja i van Beograda po dogovoru. Cena za...
  10. zamzung

    Guglanje - top rezultat - ruski spam domeni

    Da li dobijate u vrhu pretrage spam sajtove sa .ru domenom? Guglam i sa .com i sa .rs gugla. Desava mi se s vremena na vreme. Otvarao sam neke od njih. Nista posebno sumnjivo. Tekstovi nekada imaju vrlo dobar prevod iako se moze nakon duzeg citanja shvatiti da je neki bot prevod. Verovatno su...
  11. Dejan194

    Google Play store i ostale google aplikacije posle 19. Avgusta - Huawei uredjaj

    Posto vec par dana pratim situaciju sa Huawei i restrikcijma s kojima se suocavaju zbog Americke blokade, uzimajuci u obzir takodje da sam korisnik dotickog brenda telefona, trenutno sam prilicno zabrinut. Prvo i glavno pitanje koje odzvanja: posto znam da ce do 19. Avgusta google i huawei moci...
  12. D

    Google Announces Stadia: A Game Streaming Service

    https://www.anandtech.com/show/14105/google-announces-stadia-a-game-streaming-service Previse ako (cena, lag, kompatibilnost, ponuda igara itd...), ali bi mozda moglo da bude interesantno povremenim i ne previse zahtevnim gejmerima.
  13. rango1

    Google pretraga i anomalija

    Da li je neko primetio da gugl daje razlicite rezultate ne u zavisnosti od reci, kao sto nekada bese, vec od samog servera? Na primer Google.rs i Google.com daju razlicit kako broj tako i redosled rezultata. Dakle ja hocu odredjene rezultate na osnovu reci i karaktera a on mi namece...
  14. Gizmo

    Google I/O 2015

    WYXkWPB_fe8 Ko nema tri ipo sata, ima na Verge najinteresantnije stvari u 10 minuta ovde http://www.theverge.com/2015/5/28/8676769/google-io-2015-highlights-announcements-recap Mogli bi da prodiskutujemo malo o dešavanjima sa Google I/O 2015. Ajmo hronološki, na početku mi je bio interesantan...
  15. bojank83

    Google - pretraga i indeksiranje

    Da li mi neko moze reci gde gresim? Naime, pre 3 meseca sam pokrenuo blog/poratal http://www.lobi.in.rs Blog je pokrenut preko wordpress, koristim sve neophodne plugin-ove za SEO, Sitemap, i slicno. Sve je lepo podeseno, meta tagovi, keywords, description, title, h1 tag itd. Imamo preko 4000...
  16. yoker86

    Google Calendar POMOC

    Koristim google calendar na vise svojih android uredjaja, naime kalendar uredjujem preko racunara dok se ostali uredjaji automatski sihronizuju. E tu imam mali problem, od skoro koristim Contacts birthdays dodatak googlovom calendaru koji mi je izvukao datume rodjenja iz contacta i napravio...
  17. Djilkosh_Ns

    Nova tuzba, na udaru Google

    British Telecom tuzio Google, zbog raznih patenata. Summary: The world’s oldest telecoms company, BT, is suing Google over… well, pretty much everything, from Android to Google Maps, and even at the core of the company: Google Search. British Telecoms (BT) has become the fifth major technology...
  18. ivan90BG

    Google logoi

    Mislim da je krajnje vreme da se napravi ova tema. :D Ovde postujte svaki novi Google logo koji vidite (po mogućstvu istog dana kad se pojavi :)). Danas je 65 rođendan Freddy-a Mercury-a. Logo je zapravo video klip i mislim da je najbolji do sada. :) modovi: ako mislite da je tema za pre za...
  19. jox

    HTC Magic & Krofna

    Juce je u UK Vodafone poceo update HTC Magic-a na krofnu - Android 1.6. Ima izmena u GoogleMaps, Android Market-u, .... kao i dosta poboljsanja ispod haube u cilju boljih performansi. Generalno, ljudi na prvu loptu prijavljuju da su zadovoljni. Ono sto meni nije jasno, kada ce i da li izbaciti...
  20. SeRPeNT

    Benchmark Google Wave friends

    Mogli bi svi sa Bench-a koji trenutno imamo (i ko bude u buducnosti koristio) GW naloge da se medjusobno izdodajemo u kontakte, tj da formiramo grupu Bench. Znam da nas za sada nema mnogo, pa utoliko bolje taman da naucimo cake i fore ;) Ko god zeli mene da doda : [email protected] Pozz.
  21. presretach

    google wave

    v_UyVmITiYQ http://www.b92.net/tehnopolis/internet.php?nav_id=363604 Potrebna pozivnica, mejl reciklaza[at]gmail.com :wave:
  22. bbK1ng

    "Lažni" rezultati pretrage na Googlu

    Često se dešava da kada nešto tražim preko Googla kao rezultat pretrage dobijem link ka pretrazi na nekom drugom sajtu!? Pošto je to po meni vrsta prevare, da li je Google "svestan" ovog i da li takve sajtove "kažnjava" na neki način?
Nazad
Vrh Dno