Šta je novo?

recenzija

  1. ПФКСРБ

    Сајт са рецензијама телевизора

    Ћао људи, занима ме да ли постоји неки сајт са рецензијама телевизора, са сортирањем ТВ-а по популарности и датуму изласка на тржишту? Нешто као што је ГСМ Арена за телефоне. Нисам неко ко прати кад који модел изађе, па да се не зезнем убудуће када будем куповао ТВ и да не буде модел од пре 5...
  2. CrazyUki

    Govornica 021 Novi Sad - Loše iskustvo sa kupovinom

    Dobar dan, u proteklih mesec i po dana sam se natezao sa novosadskom prodavnicom uglavnom iPhone uređaja i opreme. Naime, kod njih sam uzeo iPhone 11 po ceni od 400e (u "10/10 stanju sa 100% bh" kako su oni naveli). Želeo bih da naglasim da nisam iz okoline NS, i da mi treba stotinak km do tamo...
  3. A

    Noctua NH-U12S SE-AM4 - Recenzija

    Noctua mi je poslala U12S hladnjak ali special edition za AM4. Performanse samog hladnjaka su me jako iznenadile, pogledajte recenziju do kraja i ostavite vase misljenje.
  4. A

    [Video Recenzija] Noctua Industrial PPC Ventilatori

    Posle malo duzeg perioda, opet sam od Noctue dobio da testiram Industrial PPC seriju ventilatora Pogledajte video do kraja :D https://youtu.be/r-JLEQK-vlQ
  5. Corvus Corax

    [Recenzija] DOOGEE X5 Pro - Telefon od 85$

    Doogee je kompanija iz Kine koja nema dugu tradiciju, ali se trudi da uvodi male inovacije na tržištu pametnih telefona preko svojih proizvoda. Ova firma osnovana početkom 2013. godine još uvek nema veliku bazu fanova, ali privlači sve više pažnje svojim proizvodima koji nude zaista dobre...
  6. Ilion

    TCL S720 Korisnički opis

    Izbor telefona Posle dužeg perioda razgledanja telefona, čitanja mnogih recenzija i iskustava korisnika sa raznim telefonima i prodavcima, i s’ obzirom da mi novi telefon nije bio neophodan, odlučio sam se da naručim ovaj prilično pristupačan model telefona, čisto znatiželje radi. Odluka je pala...
Nazad
Vrh Dno