Šta je novo?

aplikacije

  1. bakara

    Aplikacije za klime

    Nema teme o aplikacijama za klime, pa da otvorim' Za pocetak me zanima: -Vox i aux koriste freedom -TCL koristi TCL home -Midea smart home koju aplikaciju koriste? -Vivax klime -Tesla klime -Venting -Max -Gree -Hisense -Haier -Bosch Nastavite niz...
  2. F

    Aplikacije za električni klavir

    Društvo, Krećem u avanturu kupovine električnog klavira za klinca i jedna od komponenti je aplikacija proizvodjača koja ide uz klavir. Ima neko iskustva sa tim? Koliko se lako nalaze notne sveske, kako ide povezivanje, koje cool feature-e imaju? Kakva je podrška na Android-u ili mora čovek da...
  3. Jelenaa

    Softver/App za uredjenje enterijera

    Cao ekipo, dugo se videli nismo... 😊 Molim Vas za predloge koju aplikaciju/softver biste mi preporučili za uredjenje enterijera? Idealno bi bilo da ima i ikein (ažuriran) katalog... Da radi na Windows - u ili Android-u... Da, ako vec nije besplatno, ne košta više od 20-30e/one time... 'fala...
  4. MaRe96

    Kućna multimedija Tesla TV ili 'pak nešto drugo

    Poštovane kolege, Već sam pitao u jednom delu ali možda prođe večnost dok dobijem odgovor, pa valjda ne košta da probam i ovde. Stari FOX TV mi je posle 3 godine crkao (taman malo prebacio garanciju i odmah panel stradao). Želim da kupim dobar TV i nešto u ovom rangu specifikacija i cene bi mi...
  5. B

    Aplikacije - Windows

    Nisam nasao ovakvu temu, a verujem da ce biti od koristi mnogima. Moje prvo pitanje je koji program bi ste mi preporucili za pedometar? Nasao sam neki, ali meri samo korake. Trebao bi mi neki koji meri i predjene metre. Drugo, da li postoji neki program koji radi manipulaciju profilima (zvono...
  6. Gizmo

    Aplikacije za Android tablete

    Ajde malo da pokrenemo i ovu priču i da pokušamo da grupišemo aplikacije koje su optimizovane za tablete. Google i dalje odbija da na Play Store ubaci posebnu sekciju za tablete, tako da iako one mogu da se nađu kucanjem reči "tablet" u search, bolje ovde da imamo listu aplikacija koje lično...
  7. yooyo

    Aplikacije - iPad

    Samo native iPad aplikacije!!! Dual Browser - split screen web browsing FileBrowser - pristup Windows shared folderima, NAS diakovima i file manipulacije Spirit - jednostavna i veoma zarazna igrica
  8. E

    Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

    Download apk sa PlayStore-a
  9. kUdtiHaEX

    Aplikacije - Windows Mobile 5/6/6.1/6.5

    Ovo je tema u kojoj cemo raspravljati o must have aplikacijama za ovu platformu. Takodje ovde postavljajte pitanja koju aplikaciju za sta mozete da koristite i sl.
Nazad
Vrh Dno