Šta je novo?

laravel

  1. marko.44

    Pomoc u vezi savladavanja Laravela

    Da li neko mozda drzi privatne casove online ili zna nekoga ko ih drzi iz oblasti Laravela?
  2. R

    Laravel migracija

    Na osnovu template sa creative.com, napravio sam web aplikaciju koristeci PHP, MYSQL, Javascript, css. Zelim da sajt prebacim u Laravel, da li ima smisla da postojecu aplikaciju, postepeno prebacujem u Laravel, ili da sve krenem iz pocetka?
  3. shone83

    Laravel: Kako da uhvatim ID iz polja pretrage ako je uneto vise parametara iz baze?

    Imam index() funkciju gde sam izvukao par promenljivih koji idu ka index stranici gde ih koristim za neka select polja, i to je u formi gde ce posle iz te stranice ici u neku bazu. I u tom controlleru imam ajaxData() funkciju gde sam pomocu ovog tutorijala napravio autocomplete search gde iz...
  4. shone83

    Laravel: Kako dinamicki napraviti vise kolumni?

    Hocu da mi kolumne izgledaju ovako: 1 4 7 2 5 8 3 6 9 po brojevima vidite da informacije iz baze treba da idu vertikalno. I, ubacena je i paginacija tako da kad, na primer, stavim maksimalno 12 u paginaciju to znaci da treba da u tri kolone bude po cetiri podataka pre nego sto...
Nazad
Vrh Dno