Šta je novo?

smart

  1. N

    Nije aktuelno Redmi Watch 2 Lite, 3k

    Prodao bih Redmi Watch 2 lite crne boje, kupljen kao poklon pre mesec i po dana, tj početkom oktobra 2023 online u Mi Store na nekom sniženju. Ide na prodaju jer se ženi bolje pokazala dosadašnja Redmi Smart Band Pro narukvica i manjih je dimenzija i duže traji baterija. Znači samo 2 puta punjen...
  2. P

    Kućna multimedija Smart TV 50″ do 80000 dinara?

    Pozdrav svima, potrebna mi je preporuka za smart TV. Budžet do nekih 70000 - 80000. Dijagonala: 50 inca. Bitno mi je da bude androidOS najviše zbog aplikacija poput EON-a i sličnih. Za oko mi je zapao Sony KD50X72KPAEP pa ukoliko neko ima isti model značilo bi mi da podeli utiske kako se...
  3. Ć

    Kućna multimedija 43" 4k Smart TV - do 50k RSD

    Zdravo, da li imate neke preporuke za 43" 4k Smart TV, budzet je 40-50k ? Gledao sam par TCL modela (npr 43P715), kakva su vasa iskustva sa njima? Hvala.
  4. nemanja_tr

    Kućna multimedija Pomoc oko odabira TV-a za pracenje vremenske prognoze do 500€

    Pozdrav drugari, u potrazi sam za televizorom za kancelariju, neka 50ica smart. Panel mi je totalno nebitan, jer ce na njemu ici samo vremenska prognoza. Sad me interesuje da li je izvodljivo da se prognoza prati preko browsera odnosno da li se refreshovanje tog sajta zavisi od samog sajta ili...
  5. Dandy

    Smartcash

    Ne vidim da postoji posebna tema za ovu kriptovalutu, a mislim da treba da je ima. https://smartcash.cc/ Smartcash je relativno nova kriptovaluta (trenutno je stara oko godinu dana), kojoj je primarna namena da bude zamena za keš. Pokupili su dosta ideja od Dash-a, pa tako imaju sistem predloga...
  6. E

    Vivax Fly V550

    Prvo par reci o telefonu. Telefon imam svega nedelju dana. Ono sto mogu reci u vezi ovog telefona je to da u odnosu na cenu koju ima ovaj telefon je odlican! Iskreno. Za 150 evra koliko kosta vredi svaku paru. E sad sledi moj "problem" : Kada ukljucim USB kabal na racunar lepo mi izbaci opciju...
  7. R

    Smart telefon sa dobrom kamerom, nebitno A/I/ili W OS

    Ovako, posto je doslo vrijeme da se stara Nokia 1100 posalje u zasluzenu penziju, a posto sam ja (iako sam i citao predloge na slicnim temama) prilicno neupucen u tu vrstu tehnologije, molim za pomoc. Imam mogucnost da kupim telefon i u jednoj od dvije zemlje EU (Italija i Njemacka), ali mi je...
  8. T

    Kako da disejblujem SMART monitoring u BIOS-u?

    Koristim Acer (laptop) TravelMate 2493NWLMi oko 2,5 god.Od nedavno mi se javlja (pri dizanju sistema) SMART obaveštenje da napravim back up i zamenim HDD.Za nastavak podizanja sistema F1.Sve važne podatke čuvam na externom, pa nešto i ne zanima kad će interni ''otići''.A i otkud proizvođač zna...
  9. stanislaw

    HTC Smart i Brew MP operativni sistem

    Ukratko zanimaju me utisci za HTC Smart, jer je krenuo 063 sa njim za dinar.... telefon jeste osnovna verzija smart phone-a i to je ok, ali me zanima Brew MP operativni sistem koji ide sa njim i da li možda neko savetuje da se nakon kupovine telefin prebaci na Android ako je to izvodljivo ??
Nazad
Vrh Dno