Šta je novo?

msi

  1. Prijatelj2708

    Nije aktuelno MSI RTX 4090 gaming trio

    MSI RTX 4090 Gaming Trio 24gb ddr6x. Kartica je u fabrickom stanju, mesec i po dana koriscena po par sati dnevno, izuzetno tiha i hladna kao i vecina verzija ove karte... Nema coil whine. Dolazi sa fabrickom kutijom i opremom. U domacoj garanciji od 3 godine (ewe), ostvariva preko jednog od...
  2. M

    Prodajem/menjam MSI GP76 i7/3070/16gb/1tb

    Prodajem MSI Gaming lap top GP76, star 20 dana, lično kupio i lično koristio. Kupio sam isti samo jos malo jaci, bila dobra ponuda i ovaj ostao. CPU: 10750h GPU: rtx 3070 8 gb 140w RAM: 16 gb ddr4 SSD: 1 tb EKRAN: 17.3 inch Lično sam stavio tečni metal Thermal Grizzly i temp su predobre...
  3. dule020

    Nije aktuelno MSI GTX 1080 Gaming X 8G

    Na prodaju jedna od boljih GTX 1080 modela karti. Licno moja koja se koristi i sada u racunaru. Kartica je kupljena u Svedskoj i doneta je ovde sa sve racunarom. Koriscena iskljucivo za gaming i video obradu u slobodno vreme. Uz nju ne ide nikakva prateca ambalaza jer je doneta u gotovom...
  4. M

    MSI GF66 Katana

    Pozz, uzeo pre mesec dana ovaj model, ako nekoga sta interesuje neka pita, tu sam 👍👋 Od specifikacija ima: 15,6 inca ekran Full HD rez 144hz Poz osvetljenje tastature Ceo je od plastike ali ok deluje Neke zali boze zvucnike 1 tb ssd 2100/1600 mb 16 gb ddr4 ram memorije I7 procesor 11800h na...
  5. brank0

    Nije aktuelno NZXT H510 + MSI B450-A Pro Max + tastatura

    Prodajem sledeće: 1. NZXT H510 kućište - cena 80 EUR Kućište je bele boje, sa providnom bočnom stranicom. Bez ijedne ogrebotine, na bočnoj stranici još uvek stoji zaštitna folija. Kuleri pozadi i na vrhu. 2. MSI B450-A Pro Max ploča - cena 55 EUR Kupio sam mATX ploču, pa zbog toga ova ide na...
  6. katics

    Nije aktuelno MSI GTX 1080 gaming 8GB

    Na prodaju MSI GTX 1080 gaming 8GB, kartica nije nikad rudarila! https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-GTX-1080-GAMING-X-8G/Specification cena 230e ili u kriptu (preferiram kripto). NS i okolina licna dostava, ostatak slanje kurirskom sluzbom o trosku kupca nakon uplate. mob: 063/8936632
  7. Stefan1989

    Pomoc molim vas ne mogu vise... Sumnjam da je ploca!

    Pozdrav. Cekam na build vec 6 meseci... Neverovatno kroz koje stresove sam sve prolazio cak i vracao neke stvari i naletim na problem opet... Ne znam dal se meni jednostvano ne da da imam dobar komp ili ne znam. Sta je problem molim vas ako mozete da mi kazete. Juce je sve radilo kako treba do...
  8. ppzero

    Nije aktuelno Msi Gaming X 1070 TI 8gb

    Na prodaju GARANTOVANO ISPRAVNA grafička karta: Msi Gaming X 1070 TI 8gb prodaje se jer je kupljena jača, korišćena isključivo za igre, NIKAD nije rudarila, kartica u potpuno ispravnom stanju sa stikerom na šrafu, LED radi, kuleri vrhunski, temperature u granicama normale, bile bi možda malo...
  9. ppzero

    Prodajem/menjam Intel Core i5-4690k + MSI Z97M Gaming + 2x8Gb Kingston HyperX Fury 1600MHz

    Na prodaju GARANTOVANO ISPRAVNA polukonfiguracija: Intel Core i5-4690k + MSI Z97M Gaming + 2x8Gb Kingston HyperX Fury 1600MHz Još uvek u upotrebi ali došlo je vreme za promenu. Sve komponente pažljivo birane, procesor biran za overklok ali jednostavno nije bilo potrebe, uz njega ide stok kuler...
  10. slashdance007

    Koja Z490 ploča za i5 10600k

    Nedoumica između sledećih ploča: 1. ASUS TUF GAMING Z490 PLUS 2. MSI MEG Z490 TOMAHAWK 3. GIGABYTE Z490 AORUS ELITE Koja od ovih navedenih je po vama najbolja za uložen novac i zašto? Kupuje se u domaćoj radnji.
  11. Stefan1989

    Problem- cooler MSI R9 270 POMOC

    Pozdrav ljudi. Opet pisem na forumu I problem su mi opet kuleri. Naime juce dok sam igrao csgo sam primetio huge fps drop. Restartovao kompijuter radio normalno nekih 10 minuta dok opet nije krenulo da se spusta na 60-80 frejmova (inace radi na reko 160) pa sam morao sve na low da stavim cisto...
  12. O

    MSI Optix MAG271CQR: kako kalibrirati/podesiti (+problem sa gamma band)

    Pozdrav, kupio sam MSI Optix MAG271CQR monitor i sve je super samo što imam problem sa gamma band: vide se linije. Pokušao sam da uslikam što sam bolje mogao pa sliku šaljem, a napominjem da je uživo još gore (za nekih 10%). Povezao sam sa DP kablom koji je došao uz monitor, kartica je Strix GTX...
  13. Vaske75

    SSD na Msi ploču?

    Poštovanje svima, Imam sledeće pitanje i dilemu Da li na matičnu ploču MSI FM2-A55M-E33 (MS-7721) može da se ugradi SSD i koji? Pošto vidim da je većina ili sata 3 ili neki m2 standard Ako može jel ima neka preporuka od 240 GB recimo pošto vidim da su im cene u padu. Hvala unapred na odgovorima.
  14. M

    MSI GE63vr Raider

    Poz kolege, od pre 10 ak dana vlasnik ovog lap topa, pre toga imao y510, y700, rog g751, rog g752, msi gs 60 i sad ovaj. Povremeno cu pisati utiske i koga sta zanima neka pita :-)
  15. Boskic.44

    Patriot ram memorija

    planiram da uzmem komp, ryzen 5 1600, msi tomahavk ali me buni koji ram da uzmem, ram koji mi je zapao za oko je patriot viper 2x8gb brzina 3000mhz. Koji god ram da se prodaje kod nas u vecini slucajeva nije kompatibilan sa am4 maticnim plocama. Ali mi je prvobitno bila simpaticna asus...
  16. dshn

    Šta kupiti?

    Pozdrav svima, Konačno je došla na red kupovina novog ljubimca jer je stari završio karijeru (2010). Totalno sam ispao iz tokova i pojma nemam šta je trenutno pametno uzeti. Grafika mi pravi najveći problem. Što se tiče mašine izbor je pao na AMD FX 6300, 970 Asus M5A97 LE R2.0 ploča, HyperX...
  17. Dejan1972

    Kompjuter neće da se uključi!!

    Imam jedan vrlo specifičan i čudan problem. Nedavno, posle sasvim normalnog isključenja (Start>Shut down) kasnije ili sledeći dan kompjuter neće da se uključi. Led dioda LAN1 na ruteru se uključi, ali kompjuter nema šanse da se uključi sve dok se kabel iz napajanja ne isključi/uključi barem par...
  18. N

    Gejmerska Konfiguracija za solidan novac.

    Pozdrav svima.. Vec dugo vremena razmatram sta da uzmem pa sam odlucio za ovu konfu. Zanimaju me vasa misljenja o svemu ovome.. ~750e [ BiH ] . CPU: i5-4670K CPU Cooler: Corsair H80i MOBO: MSI Z87-G45 RAM: Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz PSU: Thermaltake SPS-630M CASE: Thermaltake Commander...
  19. PeeT

    Bios update failed Msi intel p67

    Pokušao sam da flešujem bios na najnoviju verziju, jer sam imao nekih problema sa startovanjem windowsa iz prve skinuo sa bios za moju maticnu msi p67a gd55 b3, posle flešovanja kompjuter nije hteo da se upali, uključi se na 2 sekunde pa se ugasi i sve tako u krug, znam da je nešto pošlo...
  20. Chola

    MSI 7950, ima li neko iskustva?

    Pozdrav, Planiram za koju nedelju da uzmem ovu graficku http://www.msi.com/product/vga/R7950-3GD5-OC-BE.html Moje pitanje je ima li neko iskustva sa nojm, kakve temperature da ocekujem i da li je dobar overkloker? :) P.S. razmisljao sam da uzmem i 270x, ali kontam da je ova jaca...
  21. therkon

    Mrtva ploča MSI A55M-P33

    Imamo sledeću situaciju... :) Računar radi normalno, prijateljica menja slušalice, isključuje džek i uključuje džek od zvučnika i u tom trenutku se gasi komp... :) Ploča je mrtva, neće ni kuler da zavrti, zamenjena drugom FM1 i sve ostale komponente rade najenormalnije sa novom pločom... Da li...
  22. N

    MSI U100W-005NL obrisana skrivena particija! :(

    Netrucni majstor je greskom pogresno formatiorao i obrisao skrivenu particiju na kojoj se nalazio recovery za licenciran Windows XP home, na MSI U100W-005NL. Da li je moguce ista uraditi da se to nekako sanira, a da ostane licenciran OS? U pitanju je netbook, samo USB, bez DVD citaca i rezaca...
  23. V

    MSI GTX 550 Ti Cyclone II OC Reparirana

    Hteo bih da kupim kartu sa naslova,trazim savet oko tih repariranih (sta je tacno popravljano,da li se brzo kvare),ako nisu dobre,predlozite mi sajt sa kojeg da kupim ne repariranu karticu istu ovakvu.:)
  24. D

    Misljenje o laptopu

    Pozdrav, sta mislite o ovom laptopu : MSI CX640-055XEU 15.6" HD LED, i3-2310M(2.1GHz )/4GB DDR3/500GB 5400rpm/nVidia GT520M 1G DDR3/1xD-sub,1xHDMI, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.0 cena ~ 57 000,00 Ne igram igrice, potrebno za svakodnevnu upotrebu (net, filmovi..) i programiranje (dobar proc i dosta ram...
  25. I

    punajc za laptop MSI GX720

    Gde mogu u srbiji kupiti punajc za lapop MSI GX720 oznaka ADP-120ZB BB (102w 19v-6.32A) ili ekvivalentan univerzalni punajc?
  26. __zevs__

    MSI 880GM-E41

    Kupio sam sestri ovu plocu i procesor Athlon II X3 445. Racunar radi dobro, osim jedne sitnice: napon procesora je na def 1.44V, a minimum koji moze da se podesi u biosu je 1.38V. Koliko je meni poznato, ovaj procesor bi trebalo da radi na ~1.3V. Da li neko zna resenje, ja sam pokusavao da...
  27. K

    MS Industrial ARROW mouse

    Radi se o wireless mišu iz naslova, scroll se vrlo čudno ponaša...moglo bi da se kaže da nekako preskače, tipa okreneš wheel on ode kao dve tri linije u pravcu gde si ga okrenuo ali jednu liniju u suprotnom pravcu... skroz funky. Koristim ga na laptopu HP530 sa generičkim drajverima, jer...
  28. I

    Laptop do 50 000 dinara

    Potrebna konfuguracija: - 4GB RAM - 512mb graficka - dvojezgrani procesor od najmanje 2 ghz Ne toliko bitne stvari: - hard disk (velicina nije bitna 250gb+) - web kamera (bolje da nema, manja cena) - optika (uopste nije bitna, uopste ne koristim) - tezina (laptop ce menjati mesto prebivalista...
  29. CartmanThe Fat

    MSI Bluetooth Dongle problem-pomagajte

    Iama Msi bluetooth dongle, kad je kupljen sve lepo radi, skinem neki lepo patchovan Blue Soleil i lepo radilo do juce kad se vise ne pali bluetooth tj,ima ikonica u taskbaru ali je siva, kad hocu da pokrenem kaze nema hardvera, a ubacen je. Pokusao sam reinstal softvera, nista novo. Promenim...
Nazad
Vrh Dno