Šta je novo?

antena

  1. S

    4G antene

    Ima li neko iskustva sa ovim eksternim antenama da opise koliko je dobio na brzini i sa koje udaljenosti od bazne stanice je uspeo da dobije upotrebljiv signal? Takodje me interesuje 4G radi na vise bandova 800-1800-2300MHz da li treba paziti na kompatibilnost antene? Vidim da antene dolaze sa...
  2. N

    Periferni uređaji Preporuka za 4G antenu za TP-LINK TL-MR6400 ruter

    Ako neko ima preporuku za LTE antenu koju bih mogao da koristim sa TP-LINK TL-MR6400 ruterom. Treba mi bolji prijem signala mobilne mreze, jer cu koristiti ruter u ruralnom podrucju. Hvala unapred.
  3. stonexman

    Loga antena i upravljač drona

    Pozdrav, nisam znao gde bih ovo pitanje postavio pa mi se učinilo da je ovo dobro mesto. Ako administratori misle da bi neka druga sekcija foruma bila bolja, neka premeste. Interesuje me šta vi mislite, znate, ili da li imate iskustva sa povezivanjem Loga antene na upravljač drona. Naime, imam...
  4. S

    Wireless AP, antenica, ili nešto treće?

    Treba mi "nešto" sa čim ću da hvatam wifi od komšije, sa kojim delim internet, ali mi je jedan mali Tenda USB Wifi adapter crkao. Pre 10 godina znam da su bile aktuelne Wifi kartice, i antene. E sad antena mi je i dalje ostala, 12dbi je, ali nemam karticu a i mislim da ih je vreme i tehnologija...
  5. N

    Wimax antena..

    Da li bi neko mogao da mi pojasni kako ova antena funkcionise i kakve mogućnosti ima ? Konkretno me interesuje da li bi mogao ovom antenom da pojacam wireless ili nesto slicno tome ? Hvala unaprijed, na svakom odgovoru ;)
  6. Totika

    Širenje wifi signala

    Pozdravio bih sve. Imam staru antenu sa koaksialnim kablom kojom preko ,naravno, w-lan kartice koristim internet. Moje pitanje bi bilo kako da taj free signal koji sam nahvatao ( :-devil-: ) , proširim po kući kako bih ga koristio na svom lap-u , mobilnom i ostalo. Pokušao sam sa običnim...
  7. D

    Omni UHF Antene

    Zdravo drugari! :wave: Imam i ja jedan problem o pravljenju jedne Antene. Treba mi Antena koja ce predati (poslati) signal iz Video Sender snage 100mW. Ide na 543MHz UHF pretpostavljam Horizontalna polarizacija.Vazno mi je da ide OMNI (kruzno) ne usmerenu. Sta mislite o (Hentenu)...
Nazad
Vrh Dno