Šta je novo?

am4

  1. Kimins

    Prodajem/menjam Thermalright Peerless Assassin 120 SE

    Prodajem hladnjak iz naslova, nije vađen iz kutije. Kontakt prepo poruka. Cena: 40€
  2. ivanbass1

    Hardver Koju B550/X570 plocu i memoriju

    Pozdrav, vreme je da X370 Krait ide kod brata nakon 6 godina sluzbe :D Koju plocu uzeti za 5700X? Budzet moze i do 200-250eura, moze i jeftinije naravno. Madjari, radnje, svejedno. Ono sto trazim: Stabilnost - da bude stabilan bios, da sve radi kako treba (ako to postoji danas) Da moze...
  3. masterokrata

    Nije aktuelno Kupujem AM4 Procesor

    Zdravo ekipa, Potreban mi je neki od procesora sa liste 5700GE 5600GE 5300GE 4750GE 4700GE 4650GE 4600GE 4350GE 4300GE 3400GE hladnjak/kuler nije potreban.
  4. mageshinji

    Hardver AM4 kofiguracija bez CPU i GPU + monitor do 600e

    Ortak mi daje jeftino njegov Ryzen 5 3600 i RX580 4GB. Potrebno je da dokupim MB, RAM i PSU. Kućište imam od starog P4 builda i mislio sam da napravim sleeper, dodaću par solidnih ventilatora za protok i to je to. Ili će mi on dati opet jeftino njegov stari NZXT H500, nije to zahtevna mašina...
  5. M

    Cryorig AM4 Kit za R1 Pomoc

    Postovani clanovi U potrazi sam za AM4 Kit za Cryorig R1 Ako neko ima a ne koristi kacenje i zeli mozda da proda to AM4 kacenje moze da mi se javi ovde. Hvala Puno
  6. D

    Ryzen + ploca + ram memorija ?

    Dobar dan dobri ljudi! Imam veliku dilemu(a i konfuziju) sta da uzmem od navedenih komponenti iz naslova pa me je prijatelj savetovao da pitam vece strucanjke od sebe ovde :) Dakle, prodajem svoju konfiguraciju trenutnu gde sam na am3+ ( fx 8320e i gigabyte 970ads3p). Imacu budzet od oko 400e...
  7. Eldair

    NM AM4 mounting kit

    Pozdrav, da li neko zna gde se kod nas može nabaviti NM AM4 mounting kit ili možda neko ima komplet viška (da je dobio free a usput i kupio) pa da želi prodati?
  8. ASUS Srbija

    ROG Crosshair VI Hero - AM4 RYZEN najbolja matična ploča

    Predstavljamo vam AMD baziranog heroja kojeg smo baš dugo čekali, to jest ASUS CrossHair VI Hero matičnu ploču, namenjenu najnovijim AMD RYZEN procesorima. Trenutno najbolji izbor u poređenju sa svim drugim modelima matičnih ploča u ovom segmentu, sa neverovatno dobrim overklok sposobnostima i...
Nazad
Vrh Dno