Šta je novo?

displej

  1. E

    Vivo y33s displej

    Pozdrav, Imam Vivo y33s skoro 2 godine; za to vreme nikada do sada nisam imala problem; međutim pre par dana su mi se pojavile par tankih sarenih vodoravnih linija po ekranu. Tač radi normalno, telefon ne baguje ,nista, sve u redu, ali te linije ne nestaju. Vratila sam telefon na fabrička...
  2. Compadre91

    Kupujem Displej panel za lg tv 43uj634v

    Kupio bih displej/panel za lg televizor model od 43inca, oznake fabricke 43uj634v. Nebitna mi je ploča i sve ostalo, samo panel ako nije polupan i ako je funkcionalan (bez linija i mrtvih piksela). Br telefona 062 8458 222
  3. K

    ASUS G551JM problem sa displejem

    Naime, pre nekoliko dana je počeo da se pojavljuje neki flicker, trzne horizontalna linija preko displeja na tren, tu i tamo, da bi onda displej pocrveneo, izgleda kao da ima crvenu foliju preko, i ne samo to već zaostaje prikaz na ekranu, kad sklonim prozor on se i dalje delimično, providno...
  4. bigfish

    Polomljen touch screen na HTC One X - Šta raditi?

    Uspeo sam da polomim ono čuveno Corning Gorilla Glass na mom HTC One X. Staklo je puklo po dijagonali, ali je telefon skroz funkcionalan. Displej nije oštećen, normalno ga koristim. Za početak sam mislio samo da stavim zaštitnu foliju, ali me interesuje da li tako rizikujem ozbiljniji kvar na...
Nazad
Vrh Dno