Šta je novo?

flash

  1. A

    Coolpad Max A8 custom rom

    Pozdrav drugari,nadam se da sam pogodio lokaciju za objavu posta,ako nisam neka Administratori premeste gde treba.:) Interesuje me da li je neko vec probao da flashuje neki custom rom na Coolpad Max a8.Skoro ga kupih zeni i ima par problema sa porukama i pozivima,zbog njihove glupe...
  2. trancephorm

    Potrebno fleshovanje BIOSa sa programatorom za staru plocu (ASUS P4B)

    Da li je neko siguran da moze to da odradi? Ploca je stara AUS P4B i uz poruku kacim sliku cipova... Pozdrav, Marko
  3. kUdtiHaEX

    Poslednje odgledane serije

    Obavezna pravila postovanja: - krace ocenjivanje serije, moze brojcano, moze u par kracih recenica a naravno moze i kombinovano oba, ako neko zeli da docara zbog cega takva i takva ocena; - bez ikakve siroke diskusije o seriji, dakle, moze jedan ili eventualno 2 odgovora na neciji post i neka se...
  4. Djilkosh_Ns

    CyanogenMod Installer via PC

    Napravljeno konacno i ovo za korisnike koji nisu vicni da se drndaju sa vise stvari. Play Store app > https://play.google.com/store/apps/details?id=org.cyanogenmod.oneclick Q&A > http://wiki.cyanogenmod.org/w/CyanogenMod_Installer
  5. somewhoo

    DIY Hardware mod PC GTX 285 za Mac Pro

    Imam Mac Pro 3.1, detalje da ne navodim i od kada ga posedujem hteo sam da nadogradim grafiku koja je da se razumemo slaba, inace grafika je standardni ATI radeon HD2600 sa 256MB.. Citao sam po forumima i nalazio razna resenja od kext/injectora koji su u danasnje vreme pored Hackintosh varijanti...
  6. dusko_m

    firefox flash i scroll

    neradi mi scroll kada se pointer nalazi iznad flash objekta . u operi sve funkcionise normalno. nesto slicno mi se desavalo u linux-u i tada mu nije bilo pomoci - ali se tada znalo da je uzrok flash player i desavalo u svim browser-ima. u cemu je fora? ff 3.0.8 opera 9.64 flash 10.0.22.87
  7. V

    m3a posle flesovanja ne podize sistem

    na Asus m3a stavio sam phenom 9550 4 jezgra koji po defaultu radi na 2,2 Ghz. Medjutim od kada sam ga kupio on radi na 1,8. Posle flesovanja Biosa najnovijom verzijom windows je prepoznao procesor na 2.2 Ghz ali prilikom podizanja sistema cesto zaglavi na XP logo-u i onda moram da ga iskljucim...
Nazad
Vrh Dno