Šta je novo?

postpaid

  1. coldman

    Nije aktuelno A1 kartica NEO surf 12 meseci upola cene

    Dobio sam ponudu da za drugu karticu koju koristim, potpišem ugovor sa A1 za NEO Surf tarifu - 400min/sms, neograničen internet, 6GB u regionu Zapadnog Balkana po ceni od 725RSD prvih 12 meseci a potom preostalih 12 meseci po 1499RSD. Kartica je registrovana na mene tako da će verovatno biti...
  2. ПФКСРБ

    Награде за дугогодишње кориснике?

    Хајде да пробам овде да питам пошто сте активни овде. Занима да ли ће икада имати неки вид награде за дугогодишње кориснике који су 20 година код Вас као што сам ја? Сјајно што Ви мени нудите 50% попуста да пређем на пост пејд, али такву исту понуду нудите и кориснику који после 5 минута...
  3. E

    Problem prebacivanja ugovorne obaveze sa jednog fizickog lica na drugo VIP

    U Vip-u navodno ne daju da se prenese ugovor sa starim paketom (koji je pod obavezom jos do kraja januara 2012) na drugo lice vec bi onaj na koga se prenosi ugovor morao da uzme neki od njihovih NOVIH paketa... (E, da im je bmw)... Tako su nam bar rekli u poslovnici u bulevaru a mene cisto...
  4. E

    Obračunski interval u Vip Smart i Mts Mix paketima

    Zanima me koji je obracunski interval u Vip Smart i Mts Mix paketima unutar paketa tj u "besplatnim"minutima. Tj da li minute tj "smartove"zaokruzuju na minut ili sekundu iliti da li je 1s razgovora = 1 min/smart resp. 61s = 2min/smarta. Za Telenor prenesi pakete znam da je tarifirano po sekundi...
  5. NaMDaM

    BEOGRID Postpaid

    E pa ovako, BEOGRID Postpaid je počeo sa radom, potpisivanje ugovora je počelo od 01.04.2011 U pitanju su simetrični linkovi, sa lokalom od 20Mb/s, potpisivanje ugovora je na 12 meseci. Brzine i cena su u att. Za sve ostale informacije pravac na njihov sajt pa se informišite. Ja odo danas da...
  6. D

    [Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

    Ovog proleća, Telenor svojim prepaid korisnicima nudi mogućnost da razgovaraju u okviru mreže po zaista neverovatnoj ceni. Dobro ste pročitali - svi postojeći i novi prepaid korisnici Telenora mogu da razgovaraju u mreži po ceni od 10 para za minut. Da biste aktivirali ovu neverovatnu ponudu...
  7. xSeptimus

    [MTS] Postpaid paketi i promocije

    Ovaj topic neka bude mesto gde ce se pisati o promocijama MTS operatera. Samim tim podforum ce biti pregledniji i laksi za snalazenje. ---------- Nekoliko rešenja trenutnh najboljih kombinacija iz domaće ponude:
Nazad
Vrh Dno