Šta je novo?

posao

  1. bluelagoon1

    Hardver Monitor za posao

    Pozdrav svima. Treba mi monitor za posao, nista zahtevno, suzila sam izbor na ova 5 modela pa bih bila zahvalna ukoliko bi neko pomogao oko izbora: 1. AOC 24B2XH 2. LG 24MR400-B 3. SAMSUNG LS24C310EAUXEN 4. ASUS VZ22EHE 5. ACER Vero V247YEbipv
  2. D

    Lap top za svakodnevnu upotrebu do 50.000 - Koji od ovih?

    Ćao, Prijateljici je potreban lap top za svakodnevnu upotrebu, neće igrati igrice, instalirati neke zahtevne programe i slično. Dakle, neki do 45-50 hiljada, možda i koju hiljadu više ako se isplati, da može lepo da je služi. Dakle, da bude nekih 256 GB SSD i pretpostavljam da je 4 GB RAM...
  3. J

    Slusalice za kancelariju

    Pozdrav! Trebaju mi slusalice za kancelarijsku upotrebu. Znaci da sto vise izoluju spoljasnji zvuk (razgovor, glasno kucanje, itd.), ali da ne propustaju previse zvuk, kako ja ne bih drugima smetao. Uglavnom cu slusati muziku na deezer-u i na integrisanoj zvucnoj karti. Trenutno koristim...
  4. wishxy

    Bitcoin zarada

    Obzirom da se mogućnosti za zaradu putem bitcoina vrtoglavo povećavaju, a da to dalje fundamentalno utiče na život svakoga od nas, mislim da je korisno i važno da razmenjujemo informacije u vezi istog. Svi koji imaju iskustva, žele da pomognu i imaju šta da kažu na ovu temu su dobrodošli...
  5. mr_gee_fox

    IT poslodavci u Srbiji - kritike, pohvale i utisci

    Pozdrav, primetio sam da na ovom forumu nema ovakva tema (ili nisam video dobro), pa bih zeleo da imamo temu koja ce se baviti tematikom IT poslodavci i zaposljavanje. Zapravo voleo bih da sto vise ljudi koji vec rade u firmama i kompanijama u IT sektoru izloze svoje misljenje, a mislim da ih...
Nazad
Vrh Dno