Šta je novo?

racunar

  1. Feanter

    Hardver Izbor između 3 konfiguracije

    Zdravo svima, Nakon meseci traženja i istraživanja odlučio sam se da kupim prvi gaming računar pa me zanima vaše cenjeno mišljenje za 3 konkretne konfiguracije u nastavku. Slobodno dajte i neke druge predloge, savete, komentare ili mi kažite ako sam skroz promašio sa idejom. Neki limit je oko...
  2. A

    Hardver AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz (4.6GHz) & MSI B550-A PRO

    Pozdrav, planiram da uzmem: CPU: AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz (4.6GHz) Maticna: MSI B550-A PRO GPU: Trenutno necu da uzimam, posto ovaj CPU ima svoju integrisanu, jer mi je potrebno za brz rad racunara i aplikacija RAM: Planiram 32GB rama DDR4 jer mi je takva maticna, da li imate savet za koju marku...
  3. R

    Hardver Gaming računar do 600€, za Full HD i 144 FPS (ako je moguće)

    Zdravo svima, potrebna mi je konfiguracija za gaming računar do 600€ (može i malo gore cena). Voleo bih da koristim monitor sa većim osvežavanjem tako da je poželjno ako je moguće da kompjuter može da dogura 144 FPS ili barem recimo 100-120 FPS u većini novijih igrica na high podešavanju...
  4. matijaa._

    Hardver Misljenje o konfiguraciji do 1500e

    Pozdrav drustvo, Zeleo bih da mi kazete misljenje o ovoj konfiguraciji? Sta promeniti, sta je suvisno i ostalo ? (konfiguracija do 1400-1500e) Da napomenem racunar je za gaming. (GTA V, CS2, PUBG). Takodje i za projektovanje, ne toliko zahtevno rederovanje.. Bio bih Vam zahvalan na savetima...
  5. Mitrovic22

    Crkavanje napajanje

    Treba mi pomoc uzeo sam nove delove za kompijuter i cim malo vise komp radi napajanje crkne, evo vec 4 put menjao napajanje i svaki put crkne ne znam do cega je,menjao sam i kablove bukv sve sam menjao,Da li znate do cega je?
  6. Ikacc.c

    Tesla tv, problem sa hdmi kablom

    Pozz ljudi. Imam problem sa hdmi kabelom. Koristim gtx 1050ti 4gb ddr5 oc grafiku i tv tesla 43s905bus. Kada prikacim komp sa tv-om preko hdmi kabla, dobijem sliku ali slika na 2 3 sekunde nestane, bude crno i vrati se i tako zmicka celo vreme, sve dok ne udjem u neku video igru, onda nema toga...
  7. ikac222

    Disk Menagement PROBLEM

    Pozdrav svima, u task menageru sam video da mi se stalno pali Disk Menagement Snap-In i opterecuje procesor 60%, kada ga iskljucim u tasku, on se opet pojavi nakon par minuta i opet dize procesor na 56%. Kada odem na vise detalja pise ovako 'DevicecmstpWizard' Tip datoteke : Aplikacija i nalazi...
  8. mirza82

    Prodajem/menjam Lenovo ThinkPad E580

    Na prodaju Lenovo ThinkPad E580. Laptop je bukvalno nov, uplajen radi slikanja i instaliranja Windows-a, uz laptom ide njegov originalni punjac. Veoma elegantan, malih dimenzija i ako je 15.6" sa numerickom tastaturom. Cena 700e Lenovo ThinkPad E580 Intel® Core™ i5-8250U Processor, 1.6-3.4...
  9. L

    Nabudži mi komp :D

    Hej, drustvo, nov sam na forumu, ali sam u IT vodama od sredine 90-tih. Imam komp za print dizajn (plus mjuz, viber, web) i malo mi je spor, pa bih hteo da ga upgrade-ujem ili da kupim nov. Jako sam slab sa hardverom (poznavanje 0), pa bih vas molio za pomoc. Skinuo sam CPU ID program i ovo...
  10. Z

    Koci mi racunar

    Racunar mi je dosta jak i brz i bez problema pokrece neke najnovije igrice i moze vise svari da se radi odjednom bez stekanja,ali periodicno otprilike 3-4 puta nedeljno a nekada i cesce ili redje slika se samo zamrzne i ne moze nista da se uradi da se to otkloni osim da se restartuje ceo...
  11. Govedo

    Preporuka za servis u NS

    Dobro veče, Računar mi je je prašnjav i zreo za jedno dobro čišćenje, da li možete da mi preporučite neki dobar servis u Novom Sadu gde ljudi znaju šta rade? Pitam za preporuku iz razloga jer mi se već dogodilo to da mi kojekakvi serviseri oštete računar pri čišćenju.. Svako dobro
  12. kenndovina

    Racunar za video editing

    Zdravo drugari, u procesu sam sklapanja desctop racunara za video montazu (premiere pro, after effeects, photoshop, AI). Treba mi vase (forumasko) misljenje na moj predlog konfiguraicje> Ono sto me interesuje je, da li je bolje MSI ili gigabayte gtx970? Da li je bolje da uzmem memoriju od...
  13. Indahaus

    Računar se gasi i restartuje neočekivano i često

    Pozdrav, imam malo veći problem: Računar se gasi i restartuje ponekad očekivano ponekad ne, u većini slučajeva to je neočekivano... Prije nekoliko mjeseci mi se dešavalo da se ugasi kada igram igre, nakon nekog vremena (tipa pola sata-sat). Osjetim da je kućište poprilično toplo u predjelu...
  14. subzero

    Pomoć oko konfiguracije, nedoumica!!

    Pozdrav. Želim da uzmem nov računar, prvenstveno za gejming, ali sam kao i većina ograniečn budžetom. Moja konfiguracija je sledeća: Foxconn M61PMV AMD Athlon II X2 215 2.77Ghz ATI Radeon 5670 1GB DDR5 4GB DDR2 RAM 400W napajanje Dakle, ono što želim da pitam je dali ovaj računar vredi...
Nazad
Vrh Dno