Šta je novo?

ps4

  1. P

    Kućna multimedija Pomoc oko konzole

    Treba mi savet, imam bracu od ujaka uskoro ce im rodjendan, ujak hoce da im kupi konzolu, ali se ni ja ni on ne razumemo, vrv bi prvi izbor bio PS4, ali ne znam da li gledati neki Xbox ili PS5, sta odabrati od ova tri modela, verovatno bi uzimao polovan, sta treba da ss gleda prilikom kupovine i...
  2. Čika_Kure

    Nije aktuelno Playstation 4 Slim 1TB

    Na prodaju PS4 Slim, 1TB. Prvi vlasnik, konzola kupljena krajem 2017. godine, rađeno detaljno čišćenje sa zamenom termalne paste na procesoru u Game Centru 2020. godine. Tada je menjana optika čitača diska jer poneke diskove nije čitao iz prve, koja je od tada slabo korišćena pa bi se moglo...
  3. D

    Sredstvo za čišćenje diskova

    Реч је о томе да је запрљан Blu Ray disk игрице за PlayStation4. Потребно је да укпоним флеке отисака прстију па ме занима које средство ви користите за чишћење.
  4. Imotep95

    Nije aktuelno Sony PlayStation 4 slim 'čipovan' 5.05 firmver

    Prodajem svoj lični ps4 slim 500gb na 5.05 firmveru. Najstabilniji exploit za ubacivanje/igranje fake pkg igara. Konzola stvarno lepo očuvana, nikad otvarana i sl. Prodajem jer sam u međuvremenu nabavio i ps5 i xbss, a ps4 palio samo kad izađe neka nova igra/backport. Uz nju idu 2 dualshock-a(v2...
  5. E

    Nije aktuelno [BG] PS4 PRO (CUH-7216B)

    Prodajem PS4 Pro, poslednja i najbolja revizija CUH-7216B. Kupljen nov u Srbiji u decembru 2018. , prvi i jedini vlasnik. Kućno korišćen u nepušačkoj prostoriji, poslednjih 5 meseci nekorišćen nakon nabavke PS5. Prodaje se sa jednim crnim DS4 v2 kontrolerom u odličnom stanju, mogućnost prodaje...
  6. Phoenix92

    Nije aktuelno Sony Playstation 4 slim 1tb

    Na prodaju Sony Playstation 4 slim 1tb konzola. Konzola je licno moja, koriscenja u kucnim uslovima. Nikad nije otvarana i popravljana, sve funkcionise kao i prvog dana. U kompletu idu 2 dualshock kontrolera, kablovi, torba za nosenje, Driveclub igra na disku, imam takodje i originalnu kutiju...
  7. Imotep95

    Nije aktuelno Sony Playstation 4 1TB + igre

    Prodajem PS4 jer mi stiže PS5 naredne nedelje(moj ps5 preorder sam prosledio drugaru koji prodaje ovaj ps4). Slabo korišćen, kupljen krajem 2018. Dogovor za igre i konačnu cenu. Kontakt samo sms/poziv/viber/wa/telegram Ivan: 063-1611-254 Cena 249e(nije konacna)
  8. V

    4k tv za ps4 do 60 hiljada

    Pozdrav ljudi, Kupujem ovih dana ps4 pro i gledam neki dobar tv uz to,ali se ne razumem bas previse. Gledao sam neke preporuke po netu, video da treba da gledam 4k tv koji podrzava hdr10 ili sta vec,input lag i ostalo, medjutim dosao sam do zakljucka da takvi televizori prekoracuju moj budzet...
  9. m4rkoni

    PS4 slim ili PS4 Pro?

    Pozdrav ljudi, Razmisljam da uzmem PS4 konzolu. Vecinom svog gaming veka sam furao igre na PC-u, ali kao klinac sam przio gameboy i PS1 i nekako su mi te starije retro konzole, ali prvenstveno Sony, ostao u lepo secanju. Bas zbog ove cinjenice sam odlucio da ove godine najzad nabavim PS3 i...
  10. major

    Otvaranje PS3-PS4 igraonice u 2014?

    Pozdrav svim ljubiteljima igara :) Imam neke varijante da otvorim PS3/PS4 igraonicu i ono sto bi sigurno bilo u njoj je sledece: - 8-10 PS3 konzola, - 4-6 PS4 konzola, - 32" LCD televizori za vecinu konzola i jedan 42" za VIP igrace i finale u turnirima, - Sank gde bi se prodavali kafa, sokovi...
Nazad
Vrh Dno