Šta je novo?

slusalice

  1. D

    Hardver Pomoc - tastatura i mis

    Treba mi pomoc u izboru. Budzet 150e Hocu da kupim Fanthech mehanicku tastaturu. Ali bih hteo model koj je pravi rgb, crveni switch, da moze da se modifikuje svako slovo u koju god boju, To od fanthecha ima samo Optilux ili Pantheon, ali obe su rasprodate svuda.. Nema ih ni na mapi. Za mis mi...
  2. D

    Kućna multimedija Validnost sajta rtings i njihovih testova kao i odabir najboljih bezicnih slusalica koje mogu da vezem na pojacalo koje nema bluetooth.

    Cena nije mnogo vazna. Dajte mi najbolje slusalice koje su bezicne i koje mogu da vezem na pojacalo, a bilo bi cool da moze i da se slusa sa telefona, prosto ne zelim da me ogranici kabal. Znam da bluetooth slusalice imaju problem u odnosu na slusalice sa svojim wirless adapterom (u slucaju...
  3. bora bora

    Nije aktuelno GPU, Slusalice, DAC/Amp, Zvucnici

    Na prodaju sledece stvari: 1. XFX RX570 4Gb kupljena nova, racun na 35k u Emmi, oko 100 gaming sati rada sveukupno - $$ 6.500 din 2. Logitech G Pro X gejmerske slusalice Nove / Neotpakovane - Gigatron garancija od 30.11.2023. - $$ 12.000 din 3. Fiio K3 New DAC/Amp pojacalo i DAC za slusalice...
  4. D

    SuperLux slušalice oko kojih se dvoumim

    Reč je o 1. Superlux HD-681 EVO 2. Superlux HDB 671 Superlux HDB 671 su malo skuplje zato što se koriste preko bluetooth. Zanima me da bude kvalitetniji zvuk.
  5. bomanik37

    Headset mi je ukljucen a windows ga ne registruje

    Pozz, danas sam pokusao da povezem neki red dragon gaming headset sto imam,novog sam ga kupio stigao u kompletu,povezem zeleni sa zelnim rozi sa rozim i nista i dalje ostaje zvuk na zvucnicima od TV a u sounds pise da headphones not plugged in, da li znate sta bi mogao da uradim
  6. Alchemist

    Preporuka Slušalice + AMP

    Pozdrav svima, I pre sam se kanio da obezbedim neki solidan budget audiofil sistem (slušalice+pojačalo). Sad imam prostora ponovo za tu razbibrigu, pa sam mislio da sa ovim low-budget pojačalom uparim i neke pristojne slušalice najrazumnije cene :) Pojačalo je ovo: Fosi Audio Q4 Mini Stereo...
  7. sukie

    Periferni uređaji Bežične anc slušalice

    želim da kupim bežične anc slušalice i anuliranje buke mi je najvažnija karakteristika, jer bih ih koristila za učenje. kad ih već uzimam, mogao bi i zvuk biti pristojan. budzet mi je do 200e.
  8. P

    Periferni uređaji Slušalice do 10.000 dinara?

    Pozdrav svima. Zanima me koje slušalice do 10.000 dinara su trenutno najbolja kupovina? Prvenstveno za slušanje muzike i gaming. Ne moraju imati mikrofon(znači ne mora biti headset). Nebitno da li je kp ili radnja. Čuo sam za Cooler Master MH-751 da su dobre jer su radjene po audiofilskim...
  9. Pe11e

    Prodajem/menjam Audio Technica ATH-E40 in-ear (monitoring) slušalice

    Audio monitoring in-ear slusalice. Koriscene svega nekoliko puta, za potrebe 3 audio projekta. U medjuvremenu sam promenio posao, tako da mi vise ne trebaju. U prevodu prakticno nove. Uz slusalice idu i gume razlicitih velicina. The proprietary dual phase push-pull driver design of the...
  10. mipko

    Prodajem/menjam Pojacalo za slusalice, Slusalice

    Zdravo, Prodajem deo moje brizljivo birane Head Fi kolekcije. Za pocetak bih zeleo da ode u kompletu i tu sam voljad da dam dobar popust. 1. Pojacalo M2Tech Marley MK2 - 1200 eur Prvi artikal je fantasticno pojacalo M2Tech Marley MK 2. O samom pojacalu mozete pronaci vise detalja u ovom...
  11. GSM

    Nije aktuelno Logitech H340 slusalice - nove

    Logitech H340, nove, neotpakovane, dobijene na poklon svojevremeno, ali pošto imam i par drugih sluški koje koristim, nikada mi nisu zatrebale pa greota da skupljaju prašinu :) . Cena 3.000,00 dinara fiksno. Inicijalni kontakt porukama na forumu.
  12. mladen2008

    Periferni uređaji Preporuka za 7.1 slusalice

    Hteo bih da kupim dobre 7.1 slusalice. Da li imate neku preporuku? Cena je bitna, ali je vise vazan kvalitet. Pretpostavljam da ima i jeftinijih koje kao izbacuju 7.1 zvuk, ali je meni vazno da mogu cuti svaki kanal. Znaci, ako film ima 5.1 zvuk, hocu cuti realan 5.1 ili ako ima 7.1 zvuk hocu...
  13. S

    Periferni uređaji Preporuka za earbuds headset sa 3.5mm

    treba mi preporuka za zicane bubice-slusalice sa kvalietnim i dovoljno glasnim mikrofonom sa obicnim 3.5mm jackom sa 4 pina? da napomenem da mi in-ear bubice ne odgovaraju (a one dominiraju u oglasima) nego ovaj veci earbuds oblik koji se ne gura u kanal gde naci to, na aliexpressu mi izlaze...
  14. Strahinja334422

    SteelSeries Arctis 1

    Imam problem mikrofon mi ne radi na slusalicama steelseries Arctis 1 i sada nzm sta da radim pokusao sam sve i ne znam gde mogu dakupim nov mikrofon za ove slusalice i ne znam nekog ko moze to da popravi ako moze neko da neka mi odgovori hvaala. I posto sam video da ima na aliexpressu i...
  15. Lucic

    Periferni uređaji Slusalice

    Pozdrav svima, odlucio sam da kupim neke gaming slusalice pa ako bi mi mogli pomoci pri izboru. Ja cu sad da navedem par slusalica koje se meni svidjaju, a Vi probajte da izaberete najbolje od ponudjenog (molim Vas da iznesete i razlog zasto ste izabrali bas te slusalice, takodje mozete mi...
  16. S

    Bluetooth receiveri/transmitteri

    da li se isplati ovaj za slusalice i manje zvucnike za 1769 dinara ili ima bolje i za manje novca na kineskim sajtovima ili kupujemprodajem? deluje mi pristojno https://www.elementa.rs/proizvod/60415/2u1-bt-adapter bilo bi lepo ako bi mogao i sa mikrofona da posalje na laptop i tako izbegnem...
  17. J

    Kućna multimedija Pomoć pri odabiru bluetooth slušalica

    Zdravo 🙂 U potrazi sam za slušalicama koje bi zadovoljile potrebe jednog ne baš zahtevnog korisnika. U principu najjeftinije, čisto su nekog prihvatljivog kvaliteta zvuka i da su koliko-toliko istrajne 😊 Unapred zahvaljujem na preporukama
  18. V

    Periferni uređaji Bezicne slusalice do 50e

    Zanimam me vasa preporuka za bezicne slusalice (tj. bubice) do 50 evra. Ja sam nasao Realme Buds Air 2, cini mi se da su solodne. Da li imate iskustva sa njima?
  19. N

    Nije aktuelno ROG Delta - RGB Quad dac Gaming Headset

    Kao sto se vidi na slikama, na prodaju ne otvorene ROG Delta RGB slusalice, dobijene posle duge reklamacije pa zbog vec kupljenih novih na prodaju, garancija u Gigatronu, mislim da je jos godinu dana. Cena fixna 130€ Najbolje licno preuzimanje Beograd, ili slanje na odgovornost kupca. Kontakt...
  20. GSM

    Nije aktuelno Logitech H340 usb slušalice sa mikrofonom - nove

    Na prodaju nove neotpakovane (originalna ambalaža sa svim netaknutim stikerima) Logitech H340 usb slušalice sa mikrofonom. Dobijene su kao poklon pa nemam garantni list/fiskalni. Cena je 3.200,00 dinara, bez zamena. Inicijalni kontakt porukama na forumu. Preferiram lično preuzimanje u Beogradu.
  21. extremco

    XIAOMI Virtual 7.1 Gaming Headset

    Недавно сам наручио преко "алија" ове слушалице због генерално добрих рецензија и њихове цене. Цена им се креће око 45 евра + око 1000 дин царина. Пошто тих рецензија има по нету, нећу много писати о томе, само ћу напоменути пар ствари. Генерално сам јако задовољан звуком и квалитетом израде...
  22. J

    Slusalice za kancelariju

    Pozdrav! Trebaju mi slusalice za kancelarijsku upotrebu. Znaci da sto vise izoluju spoljasnji zvuk (razgovor, glasno kucanje, itd.), ali da ne propustaju previse zvuk, kako ja ne bih drugima smetao. Uglavnom cu slusati muziku na deezer-u i na integrisanoj zvucnoj karti. Trenutno koristim...
  23. C

    Koja zvucna/pojacalo za Sennheiser hd555

    Pozdrav, Imam slusalice Sennheiser hd555 ( Frequency Response 15 - 28000 Hz) i Realtek integrusu. Slusalice koristim za muziku pre svega. Nadam se da mogu da dobijem bolji zvuk sa nekom novom zvucnom karticom ili pojacalom. Budzet mi je do 50 e, a nisam gadljiv ni na polovnu robu. Da li bih...
  24. trancema

    Adapter (stereo u dual mono) za slusalice (3.5mm) za koriscenje u avionu

    Pozdrav svima :wave: Zna li neko gde moze da se kupi obican adapter za 3.5mm konektor za slusalice kako bi se mogle koristiti u avionu? Nigde ne mogu da pronadjem kod nas a vidim u inostranstvu da ih ima svugde (google: avio/airline adapter headphones) .. Na slici se vidi o cemu je rec ...
  25. D

    Dr. Dre fake slusalice

    Da li neko poseduje/prodaje fake Dr. Dre slusalice? Zanima me prvenstveno kvalitet zvuka, pa onda i kvalitet izrade. Uzeo bi tour, puni su ih oglasi, ali ako ih samo ime prodaje, mnogo je dati te pare za fake sa imenom... E sad, tu navodno ima i nekih orginalnih tour cija cena se krece oko 50...
  26. D

    Pomoć pri odabiru slušalice

    Planiram da kupim slusalice do nekih 20e,pa mi je potreban savet pri odabiru istog. Za oko mi palo PHILIPS SHP2500 i PRO ACME HHO3 mikrofon mi nije vazan.Zvucnu kartu nemam,to jes integrisana je.Treba mi za slusanje muzike i igranje...Dal je neko imao iskustva sa ovim slusalicama ili koje su...
  27. eblagoje

    Слушалице: Elecom E-Force GHS20

    Да ли је неко имао искуства са овим моделом слушалица?
  28. R

    Zvucnici i slusalice preko zvucne?

    Imam Creative SB Audigy 4 zvucnu. Pa me zanima da li mogu da povezem pored zvucnika koji idu sa linije i slusalice pa da preko Win samo disablujem ono sto trenutno ne kotistim i slusam da li preko zvucnika ili slusalica? Imam onaj mali razdelink Konig sto proizvodi ali razlika je u zvuku...
Nazad
Vrh Dno