Šta je novo?

watch

  1. Sync

    Nije aktuelno Huawei watch GT 3

    Huawei GT 3 - stainless steel Na prodaju Huawei GT 3. Sat je u odličnom stanju. Retko je nošen jer uz njega koristim i Galaxy Watch 6 Classic. Kaljeno staklo je od prvog dana na satu. Sve regularno dolazi uz sat, kutija i punjač. Uz sat dolazi i garancija iz Yettela, koja važi do...
  2. Prijatelj2708

    Nije aktuelno Samsung Galaxy Z Flip 5 i Google Pixel Watch

    1. Samsung Galaxy Z Flip 5- SM-F731B. Graphite boja- crna. Telefon je potpuno nov, neotpakovan, sa fabrickim zastitnim nalepnicama na kutiji. 512gb interne memorije, 8gb ram memorije. Simfree. Kupljen u Nemackoj, samim tim je i kontrola kvaliteta za Nemacko trziste. Racun. Podleze medjunarodnoj...
  3. pm.me

    Nije aktuelno Gigabyte B450M H i Redmi Watch 2 Lite -Beograd, bez zamena

    Dve stvari bez fiskalnih računa budući da su stvari dobejene u nekoj kompenzaciji ali mi ne trebaju. Neotpakovano, radna garancija sem ako prouzvodjaci i,ili uvoznici daju neku na osnovu serijskog broja. To je na vama da proverite. Redmi Watch 2 Lite detalji na sajtu MI.com - 60€ Gigabyte...
  4. dr_iggy

    Nije aktuelno Huawei Watch GT 2 Pro

    HUAWEI WATCH GT 2 Pro, Night Black, titanijum + safirno staklo, crni fluoroelestomerski kaiš, trajanje baterije do 2 nedelje. Odlično očuvan, u Telenor garanciji do decembra 2022. Cena: 175 EUR Kontakt: PP
  5. Seraph

    Smartwatch uređaji

    S obzirom da polako počinje era pametnih satova valjalo bi imati jednu ozbiljniju temu za dotične. U poslednje vreme veće kompanije su predstavile svoje proizvode za ovo trziste, pa bih odradio rekapitulaciju njih u prvom postu. Samsung: Galaxy Gear...
Nazad
Vrh Dno