Šta je novo?

ploca

  1. codejan

    Hardver P4VM890 AsRock ploča, kupovina grafičke

    Pozdrav bench zajednici, Imam ploču iz naslova, sa ovom specifikacijom: 3xPCI slots 1xPCI Express x16 slot 1xAMR slot Verujem da je ploča PCI v1.0 i ne verujem da mogu da uradim graficku GeForce GTX 280 1Gb 512Bit DDR3 sa PCI v2.0 magistralom. Na naslovima pretrage Google vidim da su...
  2. bakara

    No gaming desktop racunar

    Hocu da obnovim hardver i trazim sta tacno da kupim od navedenih komponenti od postojeceg racunara bi zadrzao SSD patriot burst 256gb, HDD WD od 500GB kao storage i kuciste i napajanje od 450w Potrebna mi je ploca, neki CPU (AMD ili Intel) sa integrisanom grafikom, i RAM za budzet max 250eur...
  3. bakara

    Hardver Gejming konfiguracija sa monitorom 500+€

    Posto sam totalno van hardverskih trendova a znam da ovde ima ljudi koji detljano znaju specifikacije molim za savet u vezi kupovine kompletne desktop konfiguracije sa 24" monitorom i tastaturom i misom za nekih 500-600eur ili koliko vec treba da to bude optimalno a ne preskupo. Nije potrebno...
  4. C

    GTX 1060 6Gb - no boot

    Pozdrav drustvo, potrebna pomoc sa gremlinima :) Imam i7 2600K na ploci Asus P8H61-M LE/USB3, stara graficka je bila Radeon 5450 1gb i radilo perfektno par godina, sada sam nabavio Asus GTX 1060 Dual 6gb, a izgubio zivce. Ako je bitno, ostatak konf. je SSD 64gb za win10, dva sata diska 4tb+1tb...
  5. K

    prelazak sa AMD na Intel konfiguraciju - potreban savet oko kompatibilnosti

    Pozdrav svima, trenutno imam ovu konfiguraciju: APU AMD A8 - 7670K ASUS A88X - GAMER Kingston HyperX Savage 2400MHz 2 x 8GB Samsung SSD 850 EVO 250GB ( na kojem je Windows10 64bit OS ) Toshiba DT01ACA100 ( za skladištenje ) Chieftec 500W PSU Želeo bih da pređem na Intel u skorije vreme, i...
  6. ikhabot

    Upgrade za video montažu: Asus M5A97 Pro i AMD 1090T , na nesto moćnije.. Šta uzeti?

    Pozdrav dobri ljudi.. Može li preporuka za novu ploču i procesor? :guitar: Poslednje 3 godine koristim Asus M5A97 Pro, i AMD 1090T. Do sada su mi radili solidno i da ne grešim dušu, i dalje rade dobro, ali treba mi nešto jače i robusnije za nadolazeće dve-tri godine. Ima li neko neke predloge...
  7. Radeon546

    Problem sa Gigabyte GA-Z77-DS3H

    Pozdrav ljudi, imam problem sa navedenom plocom. Evo vec cu treci put da je nosim na reklamaciju, i sad samo sam dosao da pitam za vase misljenje. Bavim se muzickom produkcijom, i posto sam vec zeleo da predjem u Apple svet, ali mi se nisu davale tolike pare a da ne znam sta on to nudi, i zasto...
  8. U

    i5, ploča i memorija (akcenat na virtualizaciji)

    Pozdrav svima. Hteo bih da vas zamolim za savet. Za koji od sledećih procesora da se odlučim: http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/racunarske-komponente/procesori.html?manufacturer=53705&model_filter=53916 Dosta bih koristio VirtualBox, nekada i 2-3 virtualke istovremeno, al' uglavnom...
  9. SeRPeNT

    Treba mi provera s939 ploce?

    Imam plocu K8n neo 4, nisam siguran da li radi (radila je pre), imam ddr1, napajanje (neko chinese al je dovoljno da je upali), ali nemam procesor ni pcix graf. Da li bi neko bio voljan ukoliko ima ostale komponente da dodjem do njega (u BG :D) da isprobam plocu, nagrada cokolada po izboru :D
Nazad
Vrh Dno