Šta je novo?

geforce

  1. codejan

    Hardver Preporuka za nadogradnju Midi towera u mint stanju.

    Pozdrav postovanoj zajednici, Stara masina je imala u sebi AsRock maticnu sa Prescot procesorom na 2,8GHz i xTreme Crosser 512 Ram memorije. Ocigledno da sam se snalazio za dato vreme. Prescot je najveci promasaj tog vremena! Hocu da nadogradim mint masinu na nesto jace, brze i pozovnije...
  2. K

    nVidia drajver za malo stariji čip

    Pitanje za formuske eksperte, da li instalirati najnovije drajvere za npr GF860 ili se držati drajvera iz tog vremena (pre par godina)? Znam da su nekada stariji čipseti znali da rade lošije sa najnovijim drajverima, ali nisam baš u toku s tim, ne znam kakva je danas situacija. Ili je fazon od...
  3. bigfish

    Asus ili Gainward

    Dvoumim se između sledeće dve kartice: 1. Asus ENGTX550 Ti DC TOP/DI/1GD5 2. Gainward GeForce® GTX 550 Ti 1024MB "Golden Sample" Da li može neki savet koja je pouzdanija, s obzirom da su cenovno gotovo jednake? Do sada sam imao Gainward 8600GT GS GLH, koja je vrisnula posle 3 i po godine...
  4. enternamehere

    GeForce 4xx vs 5xx tehnology and other

    Gledam ja ova uporedjivanja starih i novih kartica po sistemu: koja ima veci FPS? Mene interesuje da li konkretno postoji neke nove funkcije, tehnologije ili sta vec i da li ima poboljsanja u odnosu na predhodne? Gledao sam sa drugom na geforce.com kako neki tip pusta snimak nekog dzina koji...
  5. M

    8600GTS & Mirror's Edge O_o

    E ovako, ja bih unapred da se izvinim moderatorima ako sam omašio deo foruma za ovo, ali nisam našao neku sličnu temu gde bih mogao da kukam.... Elem, ja imam problema (trenutno) sa Mirror's Edge-om... Elem, teksture izgledaju (ili bolje reći, NE izgledaju) jako mutno i kao da su došle iz...
Nazad
Vrh Dno