Šta je novo?

switch

  1. T

    Hardver Preporuka za switch

    Pozdrav, U stanu imam ruter koji stoju u kutiji sa osiguracima. Kroz instalacije su odatle sprovedene samo dve utp uticnice u zidove. Tako da mogu da biram da li cu u uticnice u zidu da pustim dve za net ili iris + net. Imam iris, tako da mi preostaje samo jedna uticnica za net. Imam cetiri...
  2. ozazi

    Prodajem/menjam Dragonball Xenoverse 2 & The outer Worlds NINTENDO SWITCH

    Na prodaju dve igre za nintendo switch. u odličnom stanju, probao sam ih i ne odgovaraju mi. cena: 40 evra po igri. Kontakt PP, Niš i okolina moguće lično preuzimanje.
  3. A

    Logitecg G410 Kapice Pooomoc

    Pozz Svima ljudi, Imam problem kape od tipki prosuo sam vodu po tastaturi i onda sam uzeo fenom da osusim i poa kapica mi se istopio i iskrivilo i sada trazim zamenu ali ne mogu da nadjem ni kod nas ni na Aliju,Ebayu na ebayu ima ali kosta 30e sto se ne isplati za 10 kapica, Da li neko zna gde...
  4. tishma

    Video (VGA) switch

    Cao, Da li neko zna gde mogu da nabavim nov ili polovan (mozda cak i neispravan) switch koji ima dva VGA ulaza a jedan izlaz, tako da mogu na jednom monitoru da menjam sliku sa dva ulaza? Alternativa bi bio neki prostiji TFT monitor sa dva ulaza i mogucnoscu prebacivanja. Uz to, KVM nije...
Nazad
Vrh Dno