Šta je novo?

pixel

  1. petarnik1512

    Alternative Samsung Galaxy Tag-a

    Planiram putovanje u inostranstvo i zato sam poceo da trazim neki pametni tragac za stvari. Naisao sam na Galaxy Tag, ali on radi samo na Samsung uredajima, a ja imam Google Pixel (neki drugi android). Naisao sam na Chipolo i Pebblebee, ali ne mogu da ih nadem u Srbiji. Da li neko ima predlog za...
  2. Vipera

    Prodajem/menjam Pixel 7 pro 12/128 Obsidian

    Na prodaju moj telefon iz naslova, star godinu dana, u perfektnom stanju, ima malo mikro ogrebotina na kamera baru, to je generalno zastupljeno na svakom Pixelu 7 Pro. Od prvog dana je u masci i od prvog dana je mobile outfitters folija na ekranu. Uz telefon ide i Spigen Liquid Air. Telefon se...
  3. Prijatelj2708

    Nije aktuelno Samsung Galaxy Z Flip 5 i Google Pixel Watch

    1. Samsung Galaxy Z Flip 5- SM-F731B. Graphite boja- crna. Telefon je potpuno nov, neotpakovan, sa fabrickim zastitnim nalepnicama na kutiji. 512gb interne memorije, 8gb ram memorije. Simfree. Kupljen u Nemackoj, samim tim je i kontrola kvaliteta za Nemacko trziste. Racun. Podleze medjunarodnoj...
  4. petarnik1512

    Pixel 6 i 7

    Interesuje me da li postoji neka radnja kod nas koja prodaje Pixel telefone. Kada potrazim pixel telefone ili su ko oglasi ili su žene blizu mene. Intresuje me da li postoji neka konkretna firma kao Gigatron ili ComTrade. Nije mi problem da je i neki manji brend (prodavnice).
  5. ducka

    Google Pixel 6a

    Google Pixel 6a 459€ na nemačkom store-u. Available soon https://store.google.com/product/pixel_6a?hl=de
  6. DuckyLee

    Nije aktuelno Google Pixel 6 128GB - Sorta Seafoam

    Google Pixel 6 128gb, boja: Sorta Seafoam Telefon u fabričkom stanju bez najmanjeg traga upotrebe. Kupljen 25.10.2021. godine u Nemačkoj. Služio kao rezervni telefon. Veoma malo korišćen. Sim free, a podržava i e-sim. Na ekran i leđa telefona postavljena MobileOutfitters zaštitna folija...
  7. Prijatelj2708

    Prodajem/menjam Google Pixel 6 Stormy Black i Kinda Coral

    1. Pixel 6, 128gb, Stormy Black. Potpuno nov telefon u fabrickoj neotvorenoj kutiji sa svim nalepnicama. Uz telefon ide i racun iz Nemackog Mediamarkt-a kako bi se mogla ostvariti medjunarodna garancija. Cena za forum je 700e. 2. Pixel 6, 128gb, Kinda Coral. Potpuno nov telefon u fabrickoj...
  8. Prijatelj2708

    Nije aktuelno Google Pixel 6

    Pixel 6, 128gb, Stormy Black. Potpuno nov telefon u fabrickoj neotvorenoj kutiji sa svim nalepnicama. Uz telefon ide i racun iz Nemackog Mediamarkt-a kako bi se mogla ostvariti medjunarodna garancija. Licno preuzimanje je u Beogradu, postoji mogucnost slanja i van Beograda po dogovoru. Cena za...
  9. D

    Mobilni telefon Samsung A42 128GB 6GB vs Pixel 4 5G 128GB 6GB

    Pozdrav svima, pokusavam da odlucim koji je bolji deal i telefon izmedju dve alternative: Google Pixel 4 5G za $599 ILI Samsung Galaxy A42 5G 128GB 6GB za $550 Oba izgleda da imaju NFC i dobre specifikacije. Cini mi se da Pixel ima bolji procesor (nisam siguran), ali Samsung ima bateriju...
  10. I

    Problem sa pixelima preko GTX 970 G1

    Zdravo ljudi, Imam jedan problem koji nikako ne mogu da resim. Uzeo sam nedavno nov racunar, a pre toga i GPU Gigabyte Nvidia GTX G1, postavio istu u novu masinu, redovno podigao OS i instalirao sve drajvere. Sve uredno radi ali tek kada sam pustio par videa na Youtube-u primetio sam da ivice...
Nazad
Vrh Dno