Šta je novo?

eon

  1. IVKE_

    TV Streaming problem na PC

    Pozdrav narode, treba mi pomoć oko tv streaminga, konkretno eon i supernovaott. Već par godina gledam tv isključivo preko eon web app (eon.tv) i do skoro nisam imao probleme. Od pre 2-3 meseca je počeo eon strašno da mi koči, skoro na svaku drugu sekundu. Zatim vrlo brzo smanji rezoluciju do te...
  2. W

    Kućna multimedija Kupovina Televizora do 600E

    Pozdrav, Zeleo bih da kupim TV do 600e, pozeljno 50-55 inca. Potrebno mi je da mogu instalirati EON TV aplikaciju, HBO max, Stremio i da moze podrzati nesmetani rad na Youtube i slicno. Dakle, verovatno ono sto trazim jeste AndroidTV, ali mozda jos neki OS pruzaju mogucnost skidanja ovih...
  3. Nikolixx

    Drugi EON uredjaj u stanu?

    Skoro sam nabavio Tesla Smart TV, i nisam zadovoljan sistemom uopste, razmisljao sam o narucivanju drugog EON uredjaja, s' obzirom da vec jedan imam. Naravno sad tu nailazi promlematika kako dovesti lan kablu iz dnevne sobe do moje sobe a da ne izgleda ruzno, i drugo (verovatno i bitnije...
  4. D

    EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

    Imajući u vidu da nema teme o EON Smart Box-u, a isti je trenutno aktuelan, otvaram temu za ćaskanje. #### tema za EON browser/mobilnu aplikaciju tema za EON Smart TV/box aplikaciju podešavanje VPN-a na ovom box-u tema o EON-u preko VPN-a
Nazad
Vrh Dno