Šta je novo?

btc

  1. mobilx

    #MetaHash #mhc

    Zdravo drugari, Hoću da vam predstavim zanimljiv projekat, mrežu, novčić itd. Pogledajte, proučite pa kažite svoje mišljenje. Mislim da vredi pogledati. #MetaHash je najbrža i najsigurnije kripto valuta u svetu. Radi na protokolu #TraceChain. dPos mreža sa forgingom. Dostiže i do 5 milijardi...
  2. D

    Kupovina Bitkoina kreditnom karticom

    Pozdrav svima, Kao pocetniku u moru svih tema, trenutno je tesko pronaci ono sto me interesuje, a to je: Da li postoji neki sajt koji prodaje bitkoin Srbiji za kes (kupovina kreditnom karticom)? Na ecd.rs procedura je malo zeznuta, mora dosta da se ceka. Hvala unapred!
  3. k1z4

    Kupovina, Prodaja i Zamena KRIPTOVALUTA

    Posto sam primetio da zbog nemogucnosti kupovine kriptovaluta direktno na nekoj od menjacnici za FIAT (zakon ne dozvoljava da fizicka lica uplacuju pravnom bez validne fakture) ljudi pribegavaju kupovini direktno od rudara ili posredno preko nekog na menjacnici ko se bavi trgovinom. Kako bi se...
  4. D

    Serbiancoin [SRB] - Isplati li se praviti domaći coin

    Obzirom da je po nekim drugim temama bilo predloga kako ne bi bilo loše napraviti domaći coin, gde bi u njegovoj izradi i razvoju učestvovali ljudi sa ovih prostora, reših da otvorim ovu temu kako bi svi predlozi i mišljenja bili sakupljeni na jednom mestu. Serbiancoin [SRB] je samo fiktivno ime...
  5. genijalcin@23

    Diskusija o cenama

Nazad
Vrh Dno