Šta je novo?

logitech

  1. beatport

    Prodajem/menjam Logitech Z 506 5.1 Surround zvucnici

    Prodajem svoje licne 5.1 Logutech z 506 zvucnije, novi kupljeni, kutija bacena davno, stanje kao na slikama, uredno sve radi, svi kablovi u! ! Snaga 75W (RMS) ili po novom 150W (Peak). Idu sa svim potrebnim kablovima i treba samo da se povezu sa računarom. Fizičko stanje kao na slikama. CENA...
  2. fox_87

    Nije aktuelno APC UPS smt1000 | smt750 | Logitech MX Master 3S miš | Dell Dock WD15 | HP MediaSmart Home Server EX470

    ✅ Za više slika ili info pošaljite poruku ✅ Bojan 0616233599 Preuzimanje: BG Slanje: Postexpress 1. APC SMT1000I UPS 1000va/670W [2x12Ah nove baterije] - cena 290e - Cena novog je između 65.000 - 80.000 din. + NMC2 koja je par desetina hiljada - Na prodaju ispravan korišćen APC tj...
  3. fox_87

    Nije aktuelno Logitech MX Keys Mini + BT receiver [ GARANCIJA ]

    Na prodaju ispravna Logitech MX Keys Mini tastatura, u garanciji kod Gigatrona do pocetka novembra ove godine. Uz nju ide kompletno fabricko pakovanje, kutija, usb-c kabl za punjenje i bluetooth adapter (koji se inace ne dobija) Cena: 9.ooo din povezivanje na vise uredjaja pozadinsko smart...
  4. D

    Logitech Z906 sa zvučnom karticom ili integrisana?

    Poštovani, S obzirom da ponajviše računar koristim za video obradu, a nemam nekog ogromnog iskustva sa audio editom, kvalitetom zvuka i slično, zato i pišem ovde, potreban mi je savet. Imam Logitech Z906 zvučnike koji zaista lepo rade, dosta se dobro čuju, ali ceo sistem je priključen na...
  5. T

    Hardver Povoljna alternativa umesto Logi MX Keys

    Potrebna mi je pomoć. Kod kuće koristim Logitech MX Keys i hteo sam da se častim sličnom tastaturom i na poslu. Logitech mi je preskup (za tako nešto) pa me interesuje da li ima sličnih tastatura za manje para (ovde najviše mislim na osećaj pri kucanju). U oglasima se MX Keys pojavljivala za...
  6. GSM

    Nije aktuelno Logitech H340 slusalice - nove

    Logitech H340, nove, neotpakovane, dobijene na poklon svojevremeno, ali pošto imam i par drugih sluški koje koristim, nikada mi nisu zatrebale pa greota da skupljaju prašinu :) . Cena 3.000,00 dinara fiksno. Inicijalni kontakt porukama na forumu.
  7. A

    Prodajem/menjam Benq Mobiuz EX2510S 165Hz, Logitech MX2S Anywhere, Tenda U10 AC650 WiFi USB adapter

    1. Benq Mobiuz EX2510S 165Hz, kupljen jula 2021. godine u GamesS-u, korišćen nepunih nedelju dana, shvatio da mi više znači neki 4k monitor zbog posla, monitor čuvao za PlayStation za koji se ispostavilo da ga je udobnije igrati na TV-u, tako da traži novog srećnog vlasnika. :) Apsolutno...
  8. P

    Nije aktuelno Logitech - MX MASTER 3

    Prodajem nov neotpakovan MX MASTER 3, gray 80e
  9. Bane R

    Nije aktuelno Logitech MX Master 2S

    Miš je zaista kao nov. Nikakvi problemi u radu. Nalazi mi se na rezervnoj mašini gde se dete igra džojpedom, a ja volanom. Žena kači svoj miš :D. Služio je samo da se pokrene igra bukvalno. Radim trackpadom na glavnoj mašini pa ga ne koristim, a na toj pomoćnoj mi treba RAM i SSD. Cena 6000...
  10. Jontra

    Nije aktuelno Mehanička tastatura Logitech G512 i miš Logitech G403

    1. Mehanička tastatura Logitech G512 brown switchevi, nova, samo probana, kupljena 13.5.2020. u domaćoj garanciji do 13.5.2022. full pakovanje, fiskalni račun. Stoji u kutiji preko godinu dana, konačno se odlučih da je prodam. Cena 11.000 2. Miš Logitech G403 prodigy, potpuno ispravan, bez...
  11. GSM

    Nije aktuelno Logitech C505 HD Web Kamera

    Na prodaju Logitech C505 HD web kamera. Potpuno nova, neotpakovana, sa svim netaknutim sigurnosnim stikerima na ambalaži. Dobijena u nekoj kompenzaciji, pa nemam fiskalni račun. Preferiram lično preuzimanje u Beogradu, mada je moguće i slanje Post Expressom o trošak kupca. Inicijalni kontakt...
  12. GSM

    Nije aktuelno Logitech H340 usb slušalice sa mikrofonom - nove

    Na prodaju nove neotpakovane (originalna ambalaža sa svim netaknutim stikerima) Logitech H340 usb slušalice sa mikrofonom. Dobijene su kao poklon pa nemam garantni list/fiskalni. Cena je 3.200,00 dinara, bez zamena. Inicijalni kontakt porukama na forumu. Preferiram lično preuzimanje u Beogradu.
  13. outlaw

    Stopice za Logitech G502 miš

    Klinac mi se žali da su počele da mu se ljušte stopice na mišu (kad zapinje kao sivonja, "gejmer" :d ) Da li to ima negde kod nas da se kupi, vidim da ima Amazon/eBay, ali to je mrka kapa...
  14. djorabgd

    Logitech M705

    Da li neko ima klizace za Logitech M705?
  15. D

    Logitech MX MAsters problemi

    Pozdrav. Izvinjavam se ako postoji ista tema, ja nisam uspeo da je nadjem. Pre nekoliko dana sam kupio Logitech MX Masters mis i nazalost imam dosta problema sa njim. Koristim Bluetooth risiver za povezivanje sa Desktopr racunarom i mis ponekada preskace, gubi konekciju, na kratko, posebno kada...
  16. T

    Mis secka nakon par sati rada (nov Logitech Performance MX)

    Kupio sam nov Logitech Performance Mouse MX pre desetak dana. Od juce je poceo da mi secka nakon 2-3 sata koriscenja. Baterija je puna, na svakom USB-u je isti slucaj. Zna li neko u cemu je problem? Jos nesto: Baterija mi uz svakodnevni rad (8h aktivno na kompu) traje 2 dana, a svi pricaju da...
  17. D

    Da li Force Feedback radi u igrama koje ne podrzavaju FF?

    Imam volan Logitech Formula Force Ex, tek sto sam ga kupio, i on ima Force Feedback vibraciju. E sad, da li ce Force Feedback vibracija raditi potpuno ispravno i u igrama koje je zvanicno ne podrzavaju? Npr. igrao sam za sad samo Colin McRae Rally 2005 i F.F. svakako radi, jer volan vibrira...
  18. D

    Logitech Formula Force EX ili Logitech Driving Force EX Volani???

    Zdravo, zanima me vase misljenje u vezi ova dva volana, planiram uskoro da kupim neki iz ove ponude, nasao sam vrlo povoljan Logitech Driving Force Ex za 2500din, a Logitech Formula Force Ex za 3500din, pa me sad zanima kolika je razlika izmedju ova dva volana po kvalitetu (jer su po izgledu...
  19. S

    Koje 2.0 zvučnike kupiti? - LOGITECH Z320

    Potrebni zvučnici za radni sto, dakle neki 2.0 sistem manjeg "kalibra" Ono što mi je zapalo za oko su LOGITECH Z320, 10W RMS. Ne očekujem bog zna kakav zvuk, čisto da nešto "svira" dok radim na računaru. Ako neko ima iskustva da podeli.... Pored ovog modela šta bi još odgovaralo zadatim...
  20. __zevs__

    Logitech V470 kasnjenje

    Imao sam neki kineski bezicni mis (noname) sa ebaya. kupljen za netbook, ali su poceli na njemu da me zezaju tasteri. Tj srednji i desni povremeno kad se pritisnu prouzrokuju i levi klik pride. Znaci pritisnem desni, a dobijem levi pa desni. Odlucim da kupim kvalitetan mis i pronadjem Logitech...
  21. outlaw

    Koji mišonja posle Logitech MX Revolution?!

    Dakle, hteo bih da zamenim svoj MX Revolution, šta biste mi preporučili?! Nisam zahtevan korisnik, ne igram pucačine, ne radim u Photoshopu, a navikao sam na Revolution, na njegov točkić, na back/forward dugmiće, itd. Svaki savet je dobrodošao :wave:
  22. star-duster

    Koji gejmerski miš? Razer Abyssus? Logitech MX518? SteelSeries Kinzu?

    Otvaram novu temu jer u prethodnim temama o nabavci miševa ljudi imaju konkretna pitanja za svoje potrebe, pa ne bih da upadam u njihovu priču. Drug mi dolazi uskoro iz SAD i razmišljam da mi donese nekog gejmerskog miša. Kupio bih ga na Amazonu, jer tamo imam oko 37$ na gift certificatu, pa mi...
  23. Prokka

    Logitech presenter r800

    Ćao, Gde u Beogradu najpovoljnije kupiti presenter iz naslova? Najbolja cena koju sam našao je 6300. Da li bi preporučili možda neki drugi presenter sličnih karakteristika (LCD ekran sa tajmerom, laser...)? Hvala unapred :wave:
  24. Gizmo

    Logitech H530 USB headset

    - Laser-tuned drivers You’ll enjoy high-quality audio with minimal distortion. - Pure digital USB You’ll experience clear, digital sound with the simplicity of a single USB plug-and-play connection. - Super wideband audio* You’ll enjoy conversations so clear it almost sounds like you’re in...
  25. Prokka

    Logitech Rumlepad 2 - zamena USB kabla

    Cao, Da li neko zna ko radi zamenu USB kabla na pomenutom joypad-u? Hvala unapred :wave:
  26. outlaw

    Logitech QuickCam Communicate STX - razni modeli

    Koristim u zdravlju i veselju već par godina ovaj model: http://www.itsvet.com/proizvod/logitech-quickcam-communicate-stx/comp_comp_webcam/31/67 Sada treba da kupim još jedan primerak, a vidim da postoji još modela...
  27. Prokka

    LOGITECH Cordless Rumblepad 2

    Da li neko zna gde ima da se kupi ovaj sjajni pad za manje od 4k? Po cenovniku ga još iima u NT-u, ali kada sam ih zvao rekoše mi da su povukli logitech asortiman pre nedelju dana :wall: Svaki info dobrodošao :)
  28. Ji 4Tze

    Logitech nove bežične, "unifiyng" periferije, K340 i M505

    http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=205641 tastatura - http://www.logitech.com/index.cfm/keyboards/keyboard/devices/6059&cl=us,en miš - http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/5870&cl=us,en Gde i kad to stiže kod nas, ima li ko neku informaciju?
  29. F

    Diskusija o Logitech Z5500

    Ovde komentarishite svoja iskustva koja bi mozda dobrodoshla drugima, a ujedno postavite i neko pitanje! PS: A zanima me da li je moguce naruchiti (konkretno ja bih naruchio logitech z 5500 zvuchnike) iz inostranstva, poshto su jako jeftiniji nego ovde! Zanima me kako se to carini, i da li su...
  30. Nenad22

    Logitech Z-5500 diskusija

    Mislis da 6.5" sub moze da pridje 10" subwooferu? Nema sanse da daje priblizno jak i dubok bas kao z5500, moguce da ima malo kvalitetniji srednji opseg ali to je sve...
Nazad
Vrh Dno