Šta je novo?

ips

  1. Chola

    Hardver Preporuka za 4K IPS monitor

    Pozdrav. Planiram pocetkom sledeceg meseca da uzmem novi monitor. Potrebna mi je preporuka za dobar 4K IPS monitor. Sto se budzeta tice preferirao bih da se drzimo oko 600€, ali u slucaju da postoji zaista dobar razlog za to, mogao bih da se pruzim i nesto preko 1.000€. Do sada sam koristio...
  2. Bradina

    Dell SE2717H IPS - losa crna

    Pozdrav svima, molim Vas za pomoc, danas sam kupio monitor 27" Dell SE2717H IPS. Prikljucio sam ga preko HDMI porta, stavio 1920x1080 max i 75 Hz. Medjutim, problem mi je sto crna nije duboka kakva treba da bude. Pre godinu dana sam radio na veoma slicnom monitoru (Isto Dell, 22" IPS...
  3. Dibidus

    Monitor 21-23'', do 150e (nov/polovan)

    Raspituje se familija koji je dobar monitor do 150e. A ja veze nemam sa monitorima, licno imam dell koji mi je super ali je van njihovog budzeta. Nov ili polovan, realno svejedno. Svakako ako preporucite i polovan pojuricu neki sa garancijom. Nije problem ni da trazim kod madjara. 21 do 22...
  4. T

    Horizontalne linije na IPS monitoru

    Kupih novi komp pre mesec-dva i imam problem maltene od starta: pojavljuju mi se s vremena na vreme horizontalne linije (glitches) na monitoru. Ne ometaju me, ali je komp nov i zelim da radi potpuno ispravno i stabilno. Isto mi se desava da se ugasi slika odjednom - komp i dalje radi, samo se...
  5. S

    NEC monitori 24" , 16:10 (1920x1200) , IPS

    primetio sam da se pojavio poneki kod ovdašnjih prodavaca (bar u spisku na sajtovima...) u pitanju su NEC monitori EA241wm, EA243wm, EA244wm ... imaju IPS panel, 16:10 format ekrana... i koštaju oko 350-450 € dakle, nešto kao Dell U2410 ili Asus PA246Q i PA248Q ima li da neko nešto više zna...
  6. P

    Point of View ProTab 3 IPS 9.7''

    Ovaj protab deluje zanimljivo, ali nisam našao nikakve utiske o njemu. Kako vam se čini i da li je neko imao priliku da ga proba? Operating system: Android 4.1 Jelly Bean Processor: Dual core Cortex A9, 1.6 GHz Graphics processor: Quad Mali 400 System memory: 1024 MB DDR3...
  7. G

    MaxTab Slim - 9.7" IPS

    Dospeo nam je u ruke konacno dugoocekivani pre-production primerak novog MaxTab tableta pod radnim imenom MaxTab Slim. Radi se o 9,7" modelu sa 4:3 odnosom stranica - 1024x768 rezolucije i to na IPS ekranu - kvalitet slike i vidni uglovi su kao i kod skoro svakog IPS ekrana odlicni. Touch panel...
  8. Frozen

    Dell U2412M IPS/LED

    http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&cs=19&sku=320-2676&baynote_bnrank=1&baynote_irrank=0&~ck=baynoteSearch Cena:399$
Nazad
Vrh Dno